למה NonyChat היא הרשת החברתית הבטוחה היום בישראל - 0404
למה NonyChat היא הרשת החברתית הבטוחה היום בישראל istockphoto

למה NonyChat היא הרשת החברתית הבטוחה היום בישראל

בוודאי שמעתם בעבר כל מיני סיפורי זוועות על נזק שנגרם בשימוש ברשת חברתית כזו או אחרת. השאלה הגדולה, האם העולם הווירטואלי והרשתות החברתיות הוא מרחב בטוח נשאלה בדיונים רבים ובתחומים שונים- שהבולטים ביניהם הם הפלילי והחברתי-מוסרי.

לכן, כשפיתחנו את NonyChat החזון היה ברור, מטרתנו היא ליצור רשת חברתית ואפליקציה בטוחה- ולהפוך את העולם הווירטואלי לטוב יותר.

אנו גאים להציג בפניכם את 5 הסיבות, שהופכות את נוניצ'אט לרשת החברתית הבטוחה בישראל:

  1. NonyChat היא רשת חברתית אנונימית לגמרי

כאשר אין כל צורך במידע על המשתמשים ברשת החברתית, אין כל חשש שהמידע ידלוף הוא יופץ! המטרה של נוני צ'אט היא כיף והנאה מרובה. הדגש הוא על מה שתבחרו לדבר עליו בשיחות אנונימיות ולא על מי שאתם, מה שאתם, כמה לייקים צוברת בממוצע כל תמונה שאתם מעלים או כמה עוקבים יש לכם ברשת! בנוניצ'אט, מתחילים לדבר בצורה טבעית, ללא חשש וללא חשיפת אף פרט אותו לא תרצו לתת.

  1. אין אפשרות לשלוח תמונות או סרטונים

אם כבר הזכרנו תמונות, לצערנו, בשנים האחרונות לא פעם ולא פעמיים הופצו תמונות, תכנים אינטימיים וסרטונים שבהחלט אינם ראויים להיות מוצגים למיליוני משתמשים. בנוניצ'אט, אין אפשרות לשליחת תמונות או סרטונים כלל. אמנם כל מה שציינו היה הבסיס לשיקול הראשוני, אך עם הזמן גילינו, שהשימוש במילים ולא בתמונות אותו אולי קצת שכחנו- יש בו קסם.

  1. אם כבר הקסם שבמילים, אז רק מילים יפות- אי אפשר לקלל

הקידמה, הטכנולוגיה ושימוש בכלים מתקדמים, בהחלט הופך את הדברים לפשוטים יותר. נשמח שכל משתמשי נוני צ'אט יוכלו לדבר בחופשיות על הכל, אך כמובן בשפה יפה ולא פוגענית. לכן, קיימת צנזורה לגסויות וקללות, במטרה להגן על כל המשתמשים ולשמור על אפליקציה בטוחה.

  1. כל דיווח מטופל בזמן אמת ומטרידים מורחקים מיד

אמצעי נוסף בו אנו חייבים לנקוט ומאמינים בו, כדי לשמור על אפליקציה בטוחה ככל האפשר, הוא טיפול בזמן אמת בכל הקשור להטרדות. אנו רואים בהרחקת משתמשים שכוונותיהם זדוניות כפעולה חשובה ביותר ונשמח בכל עת לטפל בכל דיווח שלכם. נודה לכם אם תדווחו לנו ותעזרו לנו לשמור על נוניצ'אט כאפליקציה בטוחה לכל משתמשיה!  

  1. תנאי שימוש ברורים וקפדניים

לא נפר את חובותינו המוסריות או את הבטחתנו לקהל המשתמשים הנאמן שלנו. דאגנו שכללי השימוש של נוני צ'אט יהיו ברורים ומובנים לכולם.

כמו כן, חשוב לנו לציין כי כל החוקים השונים החלים במדינת ישראל, חלים גם על נוני צ'אט כמובן. לכן, במידת הצורך, לא נהסס לפנות למשטרה או רשויות החוק במקרים בהם משתמש בוחר לעבור עליהם.

אפליקציה בטוחה היא המפתח לרשת חברתית נעימה

עכשיו כשאתם מכירים קצת יותר טוב את נוניצ'אט, רשת חברתית אנונימית ונעימה עם אפליקציה בטוחה וקלה לתפעול, אתם בהחלט יכולים להיות רגועים ולהתחיל להנות ממנה!

מוזמנים לצ'אטט ולבלות החל מעכשיו, ההורדה מהירה והשימוש פשוט ונוח!

כבר מוכנים לצ'אט הראשון שלכם? הורידו את NonyChat Google Play | Appstore

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]