מעבדה או טכנאי פרטי לתיקון מקבוק - 0404
מעבדה או טכנאי פרטי לתיקון מקבוק PIXABAY

מעבדה או טכנאי פרטי לתיקון מקבוק

מחשב המקבוק הראשון של אפל שוחרר לשוק בשנת 2006. מאז הוא עבר שינויים רבים וגם הייתה הוצאה מחודשת של דגם המחשב הזה בשנת 2015.

מחשבי אפל הם מחשבים ייחודיים. הם באים עם מערכת ההפעלה של אפל, ולא עם ווינדוס – כמו המקבילים שלהם בשוק. נתח השוק היחסי שלהם הוא קטן יותר, אך מי שמשתמש במחשב מקבוק בדרך כלל נשאר נאמן לו ולחברת אפל. מחשבים אלו נחשבים איכותיים מאוד והם בעלי תוכנה וחומרה ייחודית להם.

אך גם במקבוק, כמו בכל מחשב, יש תקלות לעתים, ויש צורך לתקן אותם. כאשר קורה מקרה כזה, יש לא פעם לבעלי המחשב התלבטות האם לפנות למעבדה מקצועית או להזמין טכנאי פרטי שיטפל בו.

יתרונות של פנייה למעבדה

אין תשובה אחת מוחלטת לשאלה הזו, אך בכל זאת לפנייה למעבדת מחשבים שמתמחה במוצרי אפל יש כמה יתרונות על פני פנייה לטכנאי פרטי.  

היתרון הראשון הוא הידע והניסיון שיש במעבדה שמתמחה בתיקון מחשבי מקבוק. תיקון מקבוק אצל חברת אגס נגוס, לדוגמה, מבטיח שבמחשב המקבוק יטפלו טכנאים המתמחים במוצרי אפל. במעבדה מנוסה כזו גם מכירים את מגוון התקלות שיכולות לקרות במחשבי המק וגם מחזיקים במלאי חלקים שיכולים להתאים לתיקון במקרה שיש צורך בהם.

נקודה זו היא חשובה מאוד. במידה ובמחשב המקבוק יש תקלת חומרה, מוכרחים להשתמש בחלקים מקוריים של אפל. טכנאי פרטי, על אף שיהיה אולי זמין מאוד להגיע לביקור, קרוב לוודאי לא יחזיק ברשותו את החלקים המתאימים ויצטרך להזמין אותם. דבר שיכול לקחת זמן רב יותר.

בנוסף, מכיוון שהנתח השוק של בעלי מקבוק הוא מצומצם יותר, די קשה למצוא טכנאים פרטיים שההתמחות שלהם מלכתחילה היא במחשבים מסוג זה.

אז מה עדיף?

מעבדה מנוסה לתיקון מחשבי מקבוק, כמו מעבדת אגס נגוס, יכולה להבטיח טיפול מקצועי ויעיל בתקלות במחשבי מק ואפל. מעבדה שמתמחה בתיקונים במחשבים אלו מחזיקה מלאי של רכיבי חומרה ויכולה לבצע תיקונים מורכבים במחשבים אלו ללא קושי. בדרך כלל, טכנאי פרטי יתקשה להציע טיפול יעיל ומקצועי באותה המידה כאשר מדובר במחשבי מקבוק, ובייחוד כאשר מדובר בתקלות חומרה.  

לכן, אם חשובה לכם המקצועיות של מי שמטפל בתקלה במחשב המקבוק שלכם, ואתם זקוקים לפתרון אמין, מקצועי ומהיר ככל הניתן – בדרך כלל יהיה עדיף לפנות למעבדה מקצועית שמתמחה בתיקון מחשבים אלו.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]