החלוץ ניק בלקמן הושאל למכבי ת"א מדרבי קאונטי - 0404
+
החלוץ ניק בלקמן הושאל למכבי ת"א מדרבי קאונטי דוברות מכבי ת"א

החלוץ ניק בלקמן הושאל למכבי ת"א מדרבי קאונטי

מכבי ת"א הגיעה היום (שישי) לסיכום עם דרבי קאונטי האנגלית על השאלתו לשנה של החלוץ היהודי בן ה-27 ניק בלקמן. השחקן יליד מנצ'סטר, המתנשא לגובה 188 ס"מ ויכול לשחק במגוון תפקידים בהתקפה, עבר בדיקות רפואיות במועדון וילבש את החולצה מספר 11.

מאמן מכבי ת"א ג'ורדי קרויף אמר לאתר הרשמי: "ניק הוא שחקן אותו ניסינו להחתים משך תקופה של למעלה מ-3 שנים ואנו שמחים שהצלחנו לעשות זאת. הוא מעניק לנו כמה אופציות במגוון תפקידים בהתקפה כשחקן מהיר, חזק ובעל בעיטה טובה. כולנו בטוחים כי הוא יתרום לחיזוקה של מכבי ת"א ויהיה שחקן שיגרום לאוהדים ליהנות ממנו".

דוברות מכבי ת"א

בלקמן הוסיף: "אני יודע שמכבי זה מועדון עם היסטוריה גדולה, שחקנים נהדרים ומאמן מצוין. הייתי בקשר עם ג'ורדי ב-3-4 השנים האחרונות ואני כבר מצפה לעבוד איתו. אני יודע שאני מגיע כשחקן ישראלי, אני גאה מאוד בשורשים שלי ואני מאוד מתרגש להגיע לישראל".

בלקמן החל את קריירת המשחק שלו במחלקת הנוער של מאקלספילד טאון לפני שהצטרף לבלקבורן רוברס ב-2009 והושאל לבלקפול, אולדהאם את'לטיק, מאת'רוול ואברדין. 11 שערים ב-28 הופעות במדי שפילד יונייטד הובילו למעבר לרדינג במדיה כבש בלקמן 18 שערים ב-103 הופעות בין 2013-2016 לפני שהצטרף לדרבי קאונטי.