מאמנים במחלקת הנוער של הפועל חיפה: "אנו בחוסר וודאות לגבי עתידנו" - 0404
+
מאמנים במחלקת הנוער של הפועל חיפה: "אנו בחוסר וודאות לגבי עתידנו" יוסי שקל

מאמנים במחלקת הנוער של הפועל חיפה: "אנו בחוסר וודאות לגבי עתידנו"

פרסום ראשון: מאמני מחלקות הנוער של הפועל חיפה, נכון לכתיבת שורות אלו, עדיין לא חתמו רשמית על חוזיהם במועדון לקראת העונה הקרובה, כך נודע לספורט 0404 לראשונה. 

כזכור, קבוצת הנוער של המועדון ירדה בעונה שעברה לליגת המשנה לראשונה מאז הוקמה. המחזור הראשון של העונה החדשה יערך בתחילת ספטמבר בו תפגוש הקבוצה את עירוני נשר. 

אחד המאמנים אמר לספורט 0404: "העונה החדשה אוטוטו מתחילה ועדיין לא קיבלנו אישור לחוזים שלנו. אמרו לנו שהחוזים עברו לחו"ל לאישור של יואב כץ כבר מספר שבועות. אנו בחוסר וודאות, לא יודעים אם להישאר בקבוצה או לא. קשה להתרכז ככה, צריכים לפרנס משפחות והמצב שלנו לא ברור. זה הגיוני שבאמצע אוגוסט אין לנו עדיין חוזים?"

"זה תרגיל ידוע במשך כל השנים של יואב כץ", אמר גורם במועדון. "הוא מושך את אנשי המועדון ממש עד לפתיחת העונה ואז מקצץ להם בשכר כי הוא יודע שבזמן הזה לא תהיה להם הצעה אחרת ממקום אחר".

תגובת הפועל חיפה תפורסם שתתקבל. 

בנושא אחר. קבוצות הנוער ונערים א' של המועדון עברו אתמול טרגדיה במחנה אימון בסרביה לאחר שהמלון בו שהו נשרף כליל. רם בן מיכאל מסר הבוקר בתגובה לספורט 0404: "ברוך השם הכל בסדר. הילדים נמצאים בבית הנבחרות הארצי, ההתאחדות הסרבית מארחת אותנו. הילדים קיבלו סטים להתאמן. נשארנו בסרביה 3 נציגים על מנת לבדוק מה אפשר לפנות מבין כל ההריסות, כמעט כל הציוד האישי נשרף כליל".

דוברות הפועל חיפה