משאית פול טריילר ב-90 קמ''ש נתפסה נוסעת בנתיב הנגדי. הנהג: "התבלבלתי בדרך לירושלים" - 0404
משאית פול טריילר ב-90 קמ דוברות המשטרה

משאית פול טריילר ב-90 קמ"ש נתפסה נוסעת בנתיב הנגדי. הנהג: "התבלבלתי בדרך לירושלים"

הבוקר (רביעי) במהלך פעילות אכיפה של קצין אגף התנועה, כאשר הוא נוסע על כביש 4 לכיוון צפון באזור מחלף גן רווה, הבחין לפתע הקצין במשאית פול טריילר הנוסעת מולו בנתיב שמאפשר נסיעה לכיוון צפון והוא נוסע בכלל לכיוון דרום.

הקצין שהופתע סיפר :"לא האמנתי למראה עיני, משאית פול טריילר נוסעת מולי בניגוד לכיוון הנסיעה. נתקלתי בעבר בכלי רכב שהתבלבלו ונסעו בנתיב הנגדי אבל במשאית פול טריילר טרם, איני רוצה לחשוב מה היה קורה אם הייתה מגיעה מכונית פרטית מולו על כביש 4, שבו הנסיעה הממוצעת היא 80-90 קמ"ש".

מיד עם זיהוי המשאית ביצע מספר פעולות מהירות, על מנת להפסיק את העבירה ולשמור על בטחונם של ציבור הנהגים. כאמור לאחר שקצין המשטרה עצר את המשאית הוא חסם את הכביש וסייע לנהג המשאית לבצע פניית פרסה ולחזור לכיוון הנסיעה הנכון (דרום) וזאת לאור העובדה כי יש חומת הפרדה בין הנתיבים.

במהלך תשאול הנהג בשטח הוברר כי הנהג, באמצע שנות ה-50 לחייו, תושב מזרח ירושלים שטען להגנתו כי התבלבל בדרך לירושלים. הנהג שלחובתו למעלה מ-100 עבירות תעבורה קיבל קנס וזימון לבימ"ש בגין נהיגה בקלות ראש, בנוסף לאחר בדיקת תקינות המשאית ע"י הקצין שהוא גם בוחן תנועה, נמצאו ליקויים חמורים והמשאית הורדה מהכביש.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com