נעצרו חברי כנופיה בדואית בפרשיית "הסכם קיבוצי": ניהלו מסע התפרצויות ברחבי הארץ - 0404
נעצרו חברי כנופיה בדואית בפרשיית “הסכם קיבוצי”: ניהלו מסע התפרצויות ברחבי הארץ דוברות המשטרה

נעצרו חברי כנופיה בדואית בפרשיית “הסכם קיבוצי”: ניהלו מסע התפרצויות ברחבי הארץ

בלשי המשטרה עצרו ארבעה חברי כנופיה מתוחכמת מהדרום, זמן קצר לאחר “מסע” התפרצויות סמוך לכנרת, בחשד לעשרות התפרצויות לקיבוצים ועסקים שונים בדרום ובצפון הארץ.

חברי הכנופיה נהגו להיעזר בקלנועיות אותן גנבו בקיבוצים על מנת לשנע את הכספת מהמקום. חקירה אינטנסיבית ומקצועית שנערכה על ידי היחידה המרכזית במשטרת ישראל לאורך חודשים רבים, הביאה בתחילת השבוע למעצרם של ארבעה חברי כנופיה תושבי הפזורה הבדואית בדרום לאחר “מסע” התפרצויות בצפון הארץ.

חברי הכנופיה, לה מייחסת המשטרה עשרות מקרים בהם היו מעורבים בהתפרצויות לבתי עסק ומזכירויות בקיבוצים שונים בדרום הארץ ובצפונה, גנבו על פי החשד ממקומות אלו סכומי כסף רבים שחלקם אוחסן בכספות אותן נטלו תוך שהסתייעו בשינועם על ידי טרקטורונים וקלנועיות אותן גנבו גם כן בקיבוץ.

במשטרה ציינו כי “מדובר בכנופיה מתוחכמת שפעלה בצורה שיטתית. יכולות מבצעיות מתקדמות אותן השקיעה משטרת ישראל במטרה להתחקות אחר חברי הכנופיה ובמטרה לאסוף ראיות כנגדם ולהביאם לדין, נועדו להגן בסופו של יום על ביטחון הציבור ורכושו”.

דוברות המשטרה

דוברות המשטרה

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com