תלמידי ביה"ס רוגוזין מפעילים חנות יד שנייה למען משפחות נזקקות - 0404
תלמידי ביה עיריית קריית אתא

תלמידי ביה"ס רוגוזין מפעילים חנות יד שנייה למען משפחות נזקקות

בשנת הלימודים תשע"ח תחל לפעול בחטיבה העליונה חנות יד 2 שתופעל ע"י תלמידים "נאמני קיימות" ותאפשר להורים, למורים, לתלמידים ולקהל הרחב לרכוש בגדים איכותיים ומשומשים במחירים סימליים.

החנות החלה לפול בשנה שעברה כפיילוט נקודתי במסגרת תוכנית הקיימות הפועלת בבית הספר, כאשר כל ההכנסות ממכירת הבגדים הועברו במלואם למען פעילות קיימות ואיכות הסביבה ולמען עזרה למשפחות נזקקות בקהילה.  

לאור ההצלחה וההיענות הגבוהה, החליטה השנה הנהלת רוגוזין להעצים את הפרויקט ואת התלמידים שמובילים אותו ולהפעיל את החנות באופן רישמי ומסודר לאורך כל השבוע כאשר בכל יום שלישי אחה"צ החנות תהיה פתוחה גם לקהל הרחב.

את מיזם הקמת החנות הגו התלמידים בשיתוף עם  המורים רוני דוניץ ודניאל חייט ובסיוע שניים ממתנדבי שנת השירות הפועלים בעיר. התלמידים שמשתתפים בפרויקט עוברים הכשרה במהלך שנת הלימודים, במסגרתה הם לומדים אודות אורח חיים מקיים כאשר גם מורי בית הספר עוברים השתלמות ופועלים לכתיבת תוכנית לימודים בית ספרית לקידום סביבה ירוקה.

ברוריה הספל, מנכ"לית רוגוזין: "בית ספרנו דוגל בשותפות, מעורבות אחריות ובהקניית השכלה וערכים של מעורבות ואחריות לסביבה.  אנו מאמינים בצורך לחנך דור של אזרחים אחראים ואכפתיים הנחשפים לנושאים סביבתיים, מעורבים בחיי הקהילה ומודעים לצורך לחיות בחברה השומרת על משאביה למען הדורות הבאים".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com