היום ה-12 לשביתה בבנק טפחות. יו''ר ארגון העובדים: "הדבר היחיד שמעניין את ההנהלה הוא הבונוסים השמנים שהיא גורפת לכיסה" - 0404
היום ה-12 לשביתה בבנק טפחות. יו 0404

היום ה-12 לשביתה בבנק טפחות. יו"ר ארגון העובדים: "הדבר היחיד שמעניין את ההנהלה הוא הבונוסים השמנים שהיא גורפת לכיסה"

גם היום (שלישי) יושבתו סניפי הבנק בעקבות סכסוך העבודה בין ההנהלה והעובדים, ולקוחות הבנק ימשיכו לא לקבל שרותים. קיים נתק מוחלט בין העובדים ובין ההנהלה, שעושה מצידה כל מאמץ על מנת לשבור את השביתה ואת העבודה המאורגנת בבנק. בתחילת השבוע הבא צפוי להתארגן כנס מחאה ענק נגד הנהלת הבנק בהשתתפות אלפי עובדים, חברי כנסת ואישי ציבור התומכים במאבק העובדים.

דניאל דהן, יו"ר ארגון העובדים מסר: "ההנהלה ממשיכה לפעול באגרסיביות, ביוהרה וברגל גסה. היא פועלת ללא רסן ומנהלת את המאבק שלה נגד עובדים שנדרשים להשלמה לשכר מינימום על גבם של הלקוחות.

זוהי הנהלה שכנראה חרטה על דגלה את הסיסמא – אדמה חרוכה. העובדים לא מעניינים אותה! הלקוחות לא מעניינים אותה! הציבור לא מעניין אותה! וברור לכל שגם האמת לא מעניינת אותה! הדבר היחיד שמעניין אותה זה היא עצמה, והבונוסים השמנים שהיא גורפת לכיסה".

מבזקיםלכל המבזקים

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com