היעד הושג: עם ישראל תרם מיליון ש״ח להחלמת השוטרת שנפצעה בפיגוע. שכטר: ״תודה לעם הנפלא״ - 0404
+

היעד הושג: עם ישראל תרם מיליון ש״ח להחלמת השוטרת שנפצעה בפיגוע. שכטר: ״תודה לעם הנפלא״

עוד סיפור נפלא מבית היוצר של העם המיוחד – עם ישראל. אתמול, קראנו כאן בחדשות 0404 לעם ישראל לתת פוש אחרון ולתרום עוד 40 אלף ש״ח כדי להגיע ליעד של מיליון ש״ח עבור השוטרת שנדקרה בפיגוע ונפצעה קשות וזאת כדי שתוכל להמשיך ולהחלים מחוץ לבית החולים.

שעות בודדות חלפו מאז הפרסום ועם ישראל סגר את הפער שיאפשר לשוטרת היקרה המשך החלמה כשמשפחתה וילדיה מסביב לה.

ציפי יעקוביאן פרפרה בין חיים למוות במשך שבועות. למשפחתה נאמר כי סיכויה קלושים, ואם כן לא תוכל אפילו לנשום בכוחות עצמה. אולם ציפי נלחמה בפציעות המורכבות שלה ואט אט החלה להשתקם במסגרת בית החולים הדסה הר הצופים.

מצבה המורכב של ציפי מחייב תמיכה נרחבת. יש לה כיסא גלגלים רחב בשל מגבלותיה. היא זקוקה לליווי לאורך כל שעות היממה. מתקנים ייחודים , בית מונגש באופן מלא. היא אינה יכולה אפילו ללחוץ על כפתור במעלית. מחויבת לבצע איזון בעזרת פעולה מיוחדת עקב נפילת לחץ דם.

בנוסף, ציפי לא תוכל לנסוע נסיעות ארוכות בשל מגבלות רפואיות ועל כן, ביתה חייב להיות קרוב לבית החולים הדסה ולבית הלוחם בירושלים.

אורי שכטר, יזם חברתי הכיר את המשפחה בבית החולים הדסה, והחליט לצאת למסע גיוס משאבים עבורה מתוך תחושה שהמשפחה מצויה על זמן שאול ועלולה להתפרק אם לא ימצא פתרון. במקביל למאמציו בימים אלה, הוא פנה אל הציבור בין השאר בגיב באק בבקשה: עזרו לי לשחרר את ציפי.

אורי שכטר התרגש הבוקר לגלות כי היעד של מיליון השקלים הושג. שכטר לחדשות 0404: ״תודה רבה לכם ותודה רבה לעם ישראל הנפלא, כמו תמיד״.

בועז גולן, מייסד חדשות 0404: ״עוד בוקר מרגש ומיוחד. להתעורר ולגלות שבתוך שעות העם הנפלא שלנו נעתר לבקשה והשלים את הפער – יומיים בלבד לפני תום המועד ורגע לפני שכל הפרויקט המדהים שהרים אורי היקר עלול היה לרדת לטמיון. תודה לכל גולשי 0404 שנענו מייד לקריאה שלנו אתמול. שמחתי לקבל הודעות ״תרמתי״ מגולשים שונים ואף מעובדי חדשות 0404 – כולם בלי יוצא מן הכלל תרמו״.

שכטר, יחד עם חברת ״גל תקשורת״ עמדו מאחורי הפרויקט החשוב. עם ישראל מודה להם.