יצהר: מאות משפחות בתפילת הלל משותפת כל אחת מביתה | צפו - 0404
צילום: פריסמן הפקות

יצהר: מאות משפחות בתפילת הלל משותפת כל אחת מביתה | צפו

הפקת ענק הבוקר (ראשון) ביישוב יצהר בשומרון, מאות משפחות התפללו יחד את תפילת ההלל, כל משפחה מביתה, וזאת בזכות מערכת הגברה עוצמתית שפוזרה בכל רחבי היישוב ועל גג בית הכנסת המרכזי ביישוב.

כל משפחה יצאה לכניסה לביתה ולחצרות, וכולם יחד התפללו, שהחזן נמצא במרכז היישוב. את האירוע הענק יזם והפיק תושב היישוב יוסף פריסמן בעל חברת הפקות.

ההגברה העוצמתית הועלתה על גג בית הכנסת באמצעות מנוף, ועוצמתה נשמעה בכל רחבי יצהר, בגבעות ובשכונות סביב היישוב. מרחק של כ- 4 ק"מ מקצה לקצה.

את התפילה הוביל ר' צחי קליין, חזן וזמר תושב היישוב, אותו ליוו נגנים מהיישוב עם כלי נגינה, הפסנתרן אוהד ון-לואן, אברהם בנימין וידידיה ביגון.

הרב דוד דודקביץ, רב היישוב יצהר וראש ישיבת רועה ישראל סיפר: "בזמן שבית המקדש קיים היו יוצאים בירושלים לחצרות וגגות הבתים בכל ליל סדר, ויחד אומרים את ההלל. איזו שמחה עצומה זכינו הבוקר ביצהר, כל איש בביתו, אבל יחד בלבבות, להודות ולהלל ולשמוח בשמחת הרגל, ושמחת בחגך. תודה רבה לכל המארגנים. שנזכה תמיד לשמוח ולשמח לב אלוקים ואנשים".

פריסמן הפקות

פריסמן הפקות

פריסמן הפקות

פריסמן הפקות

פריסמן הפקות

פריסמן הפקות

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com