חסרי בושה: גנבו טלפון מחולה בבית חולים והתקשרו לבקש תשלום עבורו - 0404
חסרי בושה: גנבו טלפון מחולה בבית חולים והתקשרו לבקש תשלום עבורו ויקיפדיה

חסרי בושה: גנבו טלפון מחולה בבית חולים והתקשרו לבקש תשלום עבורו

ביום חמישי, 10.8.17, התקבלה שיחה במוקד 100 של המשטרה מבחור שסיפר שאביו שמאושפז בבית החולים סורוקה, הבחין כי מכשיר הסלולארי שלו מסוג אייפון 7 נגנב וכי כשעה לאחר מכן אימו קיבלה שיחת טלפון מצעיר אשר עדכן אותה כי "מצא" את הפלאפון וכי מגיע לו תשלום עבור "מציאת המכשיר" עוד איים כי במידה ולא יקבל תשלום ראוי יפרסם תכנים פרטיים ממכשיר הסלולארי ויפרוץ לחשבונות הבנק.

כשעתיים לאחר קבלת האירוע, צוות שוטרי מודיעין ובילוש של משטרת ישראל נערכו לביום פגישה בכביש 25 ובמהלכה עצרו שני צעירים תושבי ערערה בנגב כאשר ברשות אחד מהם, קטין כבן 17 נמצא מכשיר הסלולארי הגנוב.

השניים הועברו לחקירה, במשרדי הנוער של משטרת ישראל בבאר שבע במהלכה קשר עצמו הקטין לאירוע. למחרת, הובאו לבית משפט ובתום דיון בעניינם שוחררו בתנאים מגבילים ובכוונת משטרת ישראל להגיש כנגד הקטין כתב אישום.

מכשיר הפלאפון הוחזר למאושפז שתיאר את חוסר האונים שחש ברגע שהבין שנגנב לו מכשיר הפלאפון והודה לשוטרים בקול נרגש: "כשנמצאים בשיגרה שוכחים לפעמים שזקוקים לסיוע של משטרה. גנבו לי את הפלאפון, לא היתה לי דרך להודיע לאשתי איך אני מרגיש…הרגשתי מנותק וחסר ישע…רק יכול להגיד כל הכבוד לכם, תודה תודה תודה!".

אנו רואים בחומרה רבה גניבות ומעשי בריונות המבוצעים תוך ניצול חוסר האונים של החולה המאושפז בבית החולים. אנו נפעל בנחישות להשבת הגניבה, הגנה והענקת ביטחון לאזרח הנורמטיבי ולהבאת העבריינים לדין. נמסר מהמשטרה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com