לוחם בגבול הצפון: ״מלא גאווה - אין מאושר ממני להבין שאני וחבריי מגיני ישראל״ - 0404
לוחם בגבול הצפון: ״מלא גאווה – אין מאושר ממני להבין שאני וחבריי מגיני ישראל״ 0404

לוחם בגבול הצפון: ״מלא גאווה – אין מאושר ממני להבין שאני וחבריי מגיני ישראל״

לוחם שנשאר לשבת עם חבריו במוצב מרוחק בגבול הצפון, ביקש לספר לעם ישראל מה עובר עליו ועל חבריו. על השבת שלא עשה בחיק המשפחה, אך על הגאווה הגדולה שרבים נחו השבת… בזכות חיילי צה״ל.
 
הלוחם כתב לחדשות 0404: ״כל כך רציתי להיות השבת עם המשפחה והחברים. כל כך רציתי לצאת הביתה מהמוצב בגבול הצפון לריח האוכל של אמא, לחדר שלי, למיטה שלי ולחברה שמחכה לי כבר הרבה זמן… אבל כשאני מביט לעבר שטח האויב ומבין מה אני עושה כאן, אין מאושר ממני.
 
אין מאושר ממני להבין שאני מגן ישראל. להבין שאני וחבריי הלוחמים נותנים כאן את הנשמה כדי שתוכלו לשמוח בבית. כדי שילדים יוכלו ללכת בשקט ברחוב, לגן המשחקים, שעם ישראל יוכל לנהוג בכבישים, להגיע ממקום למקום ולנהל את חייו ברוגע. כן, קצת מבאס בלי הבית, אבל הלב מלא גאווה. אני כאן בשבילכם, כי עכשיו זה התור שלי. הזמן שלי לתת מעצמי למען העם שאני כל כך אוהב. למען הארץ הקטנה והיחידה שלנו.
 
אז דעו לכם שם בבית ואתם שם בחדשות 0404 שכל כך אוהבים את חיילי צה״ל – אנחנו מלאי גאווה לשמור עליכם ומלאי שמחה על האהבה שאתם מחזירים לנו״.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com