ראש מועצת שומרון יוסי דגן נפגש עם רה״מ: "מחזקים את ידיך" - 0404
+
ראש מועצת שומרון יוסי דגן נפגש עם רה״מ: "מחזקים את ידיך" לשכת רה״מ

ראש מועצת שומרון יוסי דגן נפגש עם רה״מ: "מחזקים את ידיך"

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן הוזמן אמש ללשכת רוהמ לפגישה מקצועית בנושאים שונים, בין השאר בנושא הכבישים העוקפים. דגן וראש הממשלה בנימין נתניהו שוחחו בין השאר על הצורך הדוחק להרחיב את תשתיות התחבורה בשומרון על רקע תאונות הדרכים הרבות והאוכלוסייה הגדלה במהירות.

בתוך כך חיזק דגן את רוה"מ על רקע המתקפות הציניות נגדו ונגד משפחתו ואמר: "שמחתי להפגש עם ראש הממשלה לפגישה מקצועית וכן כדי לחזק אותו בימים הקשים הללו. אין לי ספק שההתלהמות של רבים המבקשים להפיל את ראש הממשלה ודורשים את התפטרותו אינה נובעת משאיפה לצדק אלא מתוך שנאת המחנה הלאומי והשאיפה הלא רציונאלית של השמאל להחליף את המחנה הלאומי. שאיפה המעבירה רבים במחנה השמאל על דעתם. לא יעלה על הדעת שיתקיים עליהום כזה נגד ראש ממשלה מכהן.

דווקא אני כראש המועצה האזורית שומרון, שיצא לו בחודשים האחרונים למתוח ביקורת ולעיתים ביקורת חריפה על ראש הממשלה כשהיה צריך, חשוב לי לומר בצורה ברורה: בנימין נתניהו הוא ראש ממשלה מצויין למדינת ישראל ואלו שמנסים להפעיל לחצים פוליטים קשים על גורמי אכיפת החוק צריכים להתבייש. הציבור בשומרון, כמו רוב תושבי מדינת ישראל, עומדים לצדו של ראש הממשלה".

לשכת רה״מ