הליכוד על אהוד ברק: ״אם הרצוג לא היה שותק בחקירתו, ייתכן וברק היה יושב בכלא״ - 0404
הליכוד על אהוד ברק: ״אם הרצוג לא היה שותק בחקירתו, ייתכן וברק היה יושב בכלא״ עדי כהן צדק

הליכוד על אהוד ברק: ״אם הרצוג לא היה שותק בחקירתו, ייתכן וברק היה יושב בכלא״

בליכוד הגיבו במתקפה על אהוד ברק, שתקף אמש את ראש הממשלה בנימין נתניהו.

הליכוד: ״מצחיק שאהוד ברק, שנחקר באזהרה בפרשת העמותות שגייסו לטובתו מיליונים באופן לא חוקי, מדבר על שחיתות. אם בוז׳י הרצוג לא היה שותק בחקירתו, ייתכן וברק היה יושב בכלא. נזכיר כי בהקלטות שולה זקן מתועד אולמרט כאומר שברק ״לוקח שוחד במיליונים ובעשרות מיליונים. הוא לוקח מכל עיסקת נשק קופון… כולם מדברים על זה״.

נוסיף ונציין כי אלדד יניב, לשעבר ראש המטה של ברק, סיפר לעיתון הארץ על תרומה בגובה חצי מיליון דולר שהעביר איל ההון מרטין שלאף לאהוד ברק. הנושא מעולם לא נחקר. יניב, אגב, מעולם לא העז לגשת למשטרה ולמסור את כל הידוע לו על מעשי השחיתות בהם היה לכאורה שותף.

ראוי לבחון גם כיצד ברק, בתפקידו כשר הביטחון, קידם רכש מטוסים מחברת לוקהיד מרטין. אחת המעורבות בעסקה הייתה חברת פוליסי בבעלות בוריס קרסני. אלדד יניב העיד בעבר כי ״קרסני וברק היו קרובים במיוחד בתקופה שבה ברק רץ לראשות הממשלה וכן במשך כהונתו״. חרף החשדות, ברק חמק מחקירה גם בנושא זה.

מוטב שברק ימשיך במסעותיו בין מלונות פאר בעולם ולא יטיח האשמות שווא בראש הממשלה נתניהו, שתמיד פעל אך ורק לפי החוק ולטובת מדינת ישראל וביטחונה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com