נתנאל גרופ השלימה רכישת מלוא הזכויות בקרקע בחולון בשווי כולל של 96 מיליון ש''ח - 0404
נתנאל גרופ השלימה רכישת מלוא הזכויות בקרקע בחולון בשווי כולל של 96 מיליון ש

נתנאל גרופ השלימה רכישת מלוא הזכויות בקרקע בחולון בשווי כולל של 96 מיליון ש"ח

חברת נתנאל גרופ העוסקת בייזום תכנון והקמת פרויקטים למגורים ומסחר בישראל, מדווחת היום על השלמת רכישת מלוא הזכויות בקרקע בחולון ברחוב היינץ כהן (במתחם ח-501), הצמוד לפרויקט קיים "נתנאל בשדרה". קודם לעסקה, נתנאל גרופ החזיקה בכ-40% מהזכויות בקרקע, והתקשרה בעסקאות קומבינציה על חלק נוסף מהדירות בפרויקט. במכרז שנערך אתמול במסגרת הליך 'פירוק שיתוף' בין יתר בעלי הקרקע, גברה נתנאל גרופ על מספר הצעות מתחרות, והיא תרכוש כעת את מלוא הזכויות בקרקע. עסקה זו משקפת מחיר של 1.09 מיליון ש"ח ליחידת דיור, ובשווי כולל של כ-96 מיליון ש"ח.

הקרקע ברחוב היינץ כהן היא עתודת הקרקע האחרונה במתחם ח'-501 ועם השלמת רכישת מלוא הזכויות בקרקע, תקדם נתנאל את הפרויקט, הכולל בניין מגורים ובו 88 יחידות דיור. בכוונת נתנאל לשווק בפרויקט זה דירות של 4 ו-5 חדרים, בגודל ממוצע של 130 מ"ר לדירה. בהתחשב בהיקף ההשקעה של נתנאל בפרויקט, הרווח הגולמי הצפוי ממכירת הדירות נאמד בעשרות מיליוני שקלים.

מתחם ח-501 ממוקם בלב העיר חולון, סמוך לקניון חולון, מוזיאון העיצוב ומכללת HIT. נתנאל גרופ בנתה במתחם זה מספר פרויקטים הכוללים מאות יחידות דיור וכן מרכז מסחרי בשטח 4,000 מ"ר, שבנייתו מסתיימת בימים אלה והוא צפוי להניב הכנסה שנתית משוערת של כ-10 מיליון ש"ח.

רכישת קרקע זו מגיעה לאחר שבמהלך חודש יוני גייסה נתנאל גרופ כ-73 מיליון ש"ח בהנפקת סדרת אג"ח חדשה (סדרה ט'), בריבית של 4.85% לתקופה ממוצעת של כ-4.2 שנים. גיוס החוב נעשה לאחר שבחודש מאי המירו גופים מוסדיים, לרבות בעלי העניין אלטשולר שחם וילין לפידות, 50 מיליון ש"ח מאג"ח סדרה 3 למניות החברה. בעקבות המרה זו גדל משמעותית ההון העצמי של החברה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com