בנימין נרתמת לתמיכה בעסקים: תשלומים במאות אלפי שקלים יוקדמו וישולמו מיידית לעסקים המקומיים - 0404
בנימין נרתמת לתמיכה בעסקים: תשלומים במאות אלפי שקלים יוקדמו וישולמו מיידית לעסקים המקומיים דוברות בנימין

בנימין נרתמת לתמיכה בעסקים: תשלומים במאות אלפי שקלים יוקדמו וישולמו מיידית לעסקים המקומיים

מועצת בנימין נרתמת לסייע לבעלי העסקים: מאז תחילת משבר הקורונה, במחלקת קידום עסקים ואגף התיירות בבנימין עמלים על ליווי צמוד לעסקים ובמציאת פתרונות שיקלו ויסייעו למאות עסקים, אשר חווים בימים אלו איום כלכלי מהותי. בהוראת ראש המועצה ישראל גנץ, ניתנה הנחייה מיידית להקדמת תשלומים לעסקים, בסכום שמוערך במאות אלפי שקלים שיתנו מרווח נשימה לבעלי העסקים לחודשיים הקרובים.

כמו כן, בימים האחרונים מובילה המועצה את קמפיין "כולנו בנימין", שבו מעודדים תושבים לקנות מעסקים מקומיים כדי לסייע להם במהלך תקופת משבר הקורונה. המועצה ערכה מיפוי של כלל העסקים, ובהובלתם של מנהלת קידום עסקים שרון קליף ומנהל אגף התיירות משה רונצקי, יוענק ליווי קרוב לכלל העסקים לצד בניית תוכנית הבראה לבעלי העסקים ביום שאחרי המשבר.

בין הצעדים המשמעותיים, במועצה כבר הודיעו על הקלות רבות שיסייעו לבעלי העסקים וכבר אושרו במשרדי הממשלה ובינהם: דחיית תשלומי ארנונה, הקדמת תשלום לספקים באופן מיידי, ייעוץ וליווי אישי ומקצועי לעסקים, קמפיין עידוד צריכה מקומית, יצירת שיתופי פעולה בין בעלי עסקים ויצירת אפיקי שיווק פרסום חינמית לעסקים עם פרסום חינם בפלטפורמות של מועצת בנימין.

במקביל, המועצה ריכזה באמצעות עמוד מיוחד באתר המועצה את כלל העסקים מבנימין שבו ניתן לקבל פירוט על העסקים המקומיים: צרכנות, צימרים, אוכל, אופנה, אנשי מקצוע עצמאיים, ייעוץ בשלל תחומים ועוד. לכניסה לאתר.

ראש מועצת בנימין, ישראל גנץ: "אנחנו נמצאים בימים לא פשוטים של חוסר וודאות. על כולנו ובעיקר על בעלי העסקים עוברת תקופה קשה במיוחד. העסקים בבנימין הם הציר המרכזי שלנו בקיום נורמליזציה בעת שגרה והמשבר הזה עוצר את נסיקתם. נעשה הכל כדי להעניק לכם יד וללוות אתכם ככל שנוכל".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]