שירת הברבור של השמאל הגוסס / בועז גולן סוגר חשבון - 0404
שירת הברבור של השמאל הגוסס / בועז גולן סוגר חשבון חדשות 0404

שירת הברבור של השמאל הגוסס / בועז גולן סוגר חשבון

הם מעטים. מאוד מעטים, אבל מנסים לעשות קולות של רבים. הנציגות של השמאל מגיעה בעצם מכלי התקשורת. אותם כלים שמאלניים המאבדים מידי יום את כוחם.

האלטרנטיבה התקשורתית הוציאה את העוקץ ופוצצה את הבלון שמכרו לעם ישראל משך שנים רבות. פתאום התמונה מתבהרת. פתאום יודעים אזרחים רבים כי גם השכן ליד חושב בדיוק כמוהם ובשונה מאוד מהכותרת שכתובה בעיתון הבוקר או זאת שהוצגה בחדשות בטלוויזיה.

מהפכת התקשורת של חדשות 0404 הביאה לעם ישראל דיווחים שמעולם לא היו כאן קודם. את כל מה שהתקשורת מסתירה: פיגועי אבנים, תבערה – כאלה המבוצעים כאן במשך שנים. ערבים הגונבים שטחי ארץ ומשתלטים עליהם, מאות אלפי בניות ערביות בלתי חוקיות. התקשורת דאגה להראות כמה רע כאן, בארץ ישראל. היא לא הציגה לכם חדשות טובות, לא הציגה מעשים נפלאים שעושים בודדים, קהילות ועוד. היא העלימה את הכיפות הסרוגות, פגעה בצבא וחדרה לתוכו, דאגה לנסות ולהרוס את הכותל ובמקום לקבל את עם ישראל במיטבו על מסכי הטלוויזיה, קיבלתם פעמים רבות ראיונות עם משפחות מחבלים, סיקורים מסוכות מחבלים וכותרות על כמה שהערבים מסכנים. פשוט בלתי נתפס.

הם ניסו לפגוע בחיילינו. פעם אחר פעם הציגו סרטונים (בדרך כלל כאלה שנערכו ע״י ערבים) על חיילים שלכאורה פגעו בערבים. מעולם לא ראיתם שם סרטונים של חיילים המסייעים לערבים, תאג״ד צבאי המטפל פעם אחר פעם בפצועים ערבים, חיילים הסוחבים מידי יום סלים של קשישים ערביים ונותנים את הארוחה האישית שלהם לילד ערבי שזרק חיוך וביקש לאכול. הם לא הראו לכם את חיילינו המשחקים בכדור יחד עם ילדי ערביי הרשות. הם לא הציגו את חיילינו מחליפים צמיגים עם תקר או מתניעים רכב מהרשות שנתקע בדרך. את זה לא ראיתם מהם מעולם, אבל מאות כאלה ראיתם בחדשות 0404 – ראיתם ותמשיכו לראות.

המהפך בתקשורת בישראל מכרסם אותם במהירות. אוכל בהם וגורם לכותרות שלהם (בחלק מהמקרים) להראות כלא אמינות. לא בכדי מיקם העיתון ״גלובס״ את חדשות 0404 במקום הרביעי בישראל כגוף תקשורת הנחשב למותג מוביל לשנת 2017. הנתון הזה משגע את חברי הכנסת מהשמאל. זהבה גלאון ניסתה לתקוף בפוסט הזוי את חדשות 0404. ח״כ זוהיר בהלול זרק עוד קשקוש על חדשות 0404 במהלך דיון במליאה. אחמד טיבי ניסה לתקוף את ראש הממשלה שציטט את חדשות 0404 עם המילה ״כוחותינו״ ואמר לו שהוא ציטט אתר ״הזוי״. עמוס הראל כתב בעיתון הארץ מאמר תחת הכותרת ״מדינת 0404״ ויחד איתם עוד כמה הזויים, שמייצגים מיעוט מוזר. האמת, בסופו של דבר מנצחת את השקר. הכעס נעלם לעומת הטוב והיפה בארצנו.

אנחנו נמצאים בעיצומה של המהפכה, והרצון של התקשורת ומיעוט השמאל שלה להעמיד ממשלת שמאל שתשמור על אג׳נדת ההרס והשקר – הוא הקרב האחרון. אם תכשל התקשורת השמאלנית בכך – עם ישראל יבעט בה באופן סופי וידרדר אותה לרמות נמוכות – כאלה שלא ידעה מעולם. התקופה הזאת היא תקופת שירת הברבור של השמאל הגוסס. אותו שמאל שעושה רעש של הרבה, אך הוא מיעוט קטן ומאוס. מיעוט שלא מייצג אותי, לא אתכם ולא את רוב עם ישראל.

תמו להם הימים שבהם אנו מתעוררים עם כותרת הזויה ומרגיזה ובמשך כל היום מתקשים להתרכז. היום אנו יודעים את האמת. יודעים היכן לחפש אותה ויודעים שעם הזמן הרוב יהיה גם רוב תקשורתי ולא רק רוב בעם ישראל. בסופו של דבר, המהפכה תושלם!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com