נתניהו בעצרת התמיכה: ״התקשורת מתגייסת למסע ציד חסר תקדים נגדי ונגד משפחתי במטרה לבצע הפיכה שלטונית״ - 0404
נתניהו בעצרת התמיכה: ״התקשורת מתגייסת למסע ציד חסר תקדים נגדי ונגד משפחתי במטרה לבצע הפיכה שלטונית״

נתניהו בעצרת התמיכה: ״התקשורת מתגייסת למסע ציד חסר תקדים נגדי ונגד משפחתי במטרה לבצע הפיכה שלטונית״

ראש הממשלה בנימין נתניהו תקף את התקשורת על ידיעות ״פייק ניוז״ והבהיר כי היא לא תשבור אותו ואת משפחתו. נתניהו עקץ את התקשורת השמאלנית ואמר כי בקרוב תדרוש להזמין את כלבתו קאיה לחקירה.

בעצרת התמיכה בראש הממשלה שנערכה בתל אביב לקחו חלק פעילי ליכוד ומצביעי ליכוד רבים. גם פעילים מהבית היהודים וכן ח״כ מוטי יוגב הגיעו לתמוך בראש הממשלה.

ראש הממשלה בנימין נתניהו: ״תודה רבה לכם. הבוקר אמר לי אחד מכם: ״ביבי, הם לא רוצים להפיל רק אותך. הם רוצים להפיל אותנו, את כולנו, את הליכוד והמחנה הלאומי. הוא אמר לי – הם יודעים שהם לא יכולים לנצח אותנו בקלפי, אז הם מנסים לעקוף את הדמוקרטיה ולהפיל אותנו בלי בחירות. הם יודעים שלא בכדי אנחנו מנצחים פעם אחר פעם בבחירות, כי הבאנו את מדינת ישראל למצב הטוב ביותר בתולדותיה. הפכנו את המדינה לכוח מדיני עולה בסייבר, בטכנולוגיה, בביטחון ובכל כך הרבה תחומים. תקשורת הפייק ניוז פמפnה לנו שאם לא ניסוג משטחי מולדת, ישראל תשאר מבודדת, חלשה ועזובה. אתם זוכרים את הצעקות? ״בידוד, בידוד, בידוד. איך אמר איש ישן עם זקן חדש… (אהוד ברק)… הוא אמר שהצונאמי המדיני בדרך. מדינת ישראל נמצאת בזרם ביקורים חסר תקדים – הודו, סין, מדינות אפריקה, ארה״ב ועוד ועוד. מכיוון שהם יודעים זאת, הם מתגייסים למסע ציד חסר תקדים נגד ונגד משפחתי במטרה לבצע הפיכה שלטונית״.

נתניהו המשיך ואמר כי בניגוד לפייק ניוז והטענות שהעם בצרות, ״אנחנו לא בצרות. יש לנו דתיים וחילוניים, ספרדים ואשכנזים. יש לנו את עמונה ויש לנו את דימונה. יש לנו את העם. יש לנו את עם ישראל ואנחנו נושאים בגאון וגאווה את דגל ישראל ונמשיך לשאת אותו עוד שנים רבות. התקשורת והשמאל שמשרת אותה – קשה להם לקבל את זה, אז הם מייצרים אינסוף פרשיות, כתבות וכותרות כדי שאולי משהו יתפוס. אם לא צוללות, אז סיגרים, אם לא סיגרים אז שיחות עם המו״ל… תיק 1,000, 2,000, 3,000, 4,000 ו5,000. אני לא יכול להתייחס לכל שטות. זו לא הפעם הראשונה של מקהלת התקשורת שמתייחסת בעננת תקשורת השקרית הזאת. התקשורת עשתה זאת לשמיר והביאה לנו את אוסלו ואת האטובוסים המתפוצצים. התקשורת לא תספר שרעייתי מלווה משפחות שכולות, חולי סרטן, חיילים בודדים – את זה הם לא יספרו. במקום זה הם מעדיפים לעסוק בדברים של רומו של עולם. ״הנוהל להחלפת מנורה״, ״חמגשיות״, ״כוס התה שהוגשה לאביה הצדיק בן ה-97 על ערש דווי – איזו בושה״. בוקר צהריים וערב הם נותנים כותרות חדשות: ״פרטים חדשים״, ״מצעד הנחקרים״. עוד מעט התקשורת תדרוש להזמין את קאיה (הכלבה) לחקירה באזהרה״.

״עיתון הארץ״ – הוסיף נתניהו ואמר: ״הציע לי היום שארד מיהודה ושומרון והם יירדו ממני. אני אומר להם – זה לא יקרה. בבחירות הבאות נתעצם בעזרתכם ונזכה לא ב-30 מנדטים, אלא ב-40 מנדטים״.

יו״ר הקואליציה דוד ביטן אמר לקהל: ״אתם נותנים היום את התשובה לאלה שרצו להחליף את העם. עם ישראל אומר די. נמצאים כאן הערב פסיפס נפלא של עם ישראל. מבוגרים וצעירים מכל רחבי הארץ, מכל העדות והדתות כהוכחה ניצחת שעם ישראל עומד מאחורי תנועת הליכוד ומאחורי ראש הממשלה בנימין נתניהו. עם ישראל הוא הריבון על מדינת ישראל ולא אף אחד אחר״. (בתמונות: עצרת התמיכה).

 

 

‎Posted by 0404 on‎ יום רביעי 9 אוגוסט 2017

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com