המנהל האזרחי החרים 40 קילומטרים של צנרת ששימשה ערבים לגניבות מים בשומרון - 0404

המנהל האזרחי החרים 40 קילומטרים של צנרת ששימשה ערבים לגניבות מים בשומרון

יחידת הפיקוח של המנהל האזרחי ביצעה הבוקר מבצע אכיפה נוסף נגד גניבות המים באזור עזון עתמה, במסגרתו הוחרמו 40 קילומטרים של צנרת אשר חוברה פיראטית לקו מקורות ושימשה לגניבות מים.

המנהל האזרחי נוקט בפעולות אכיפה אינטנסיביות נגד תופעת גניבות המים, אשר פוגעת בכלל תושבי האזור ובתשתיות. מתחילת השנה נותקו על ידי המנהל האזרחי כ-800 חיבורים פיראטיים המשמשים לגניבות מים.

מנהל יחידת הפיקוח של המנהל האזרחי, מרקו בן שבת: ״אנו מבצעים פעולות אכיפה יזומות בכל יום על מנת להילחם בתופעת גניבות המים ביהודה ושומרון. אכיפה לצד קידום תשתיות מאפשרת אספקת מים טובה יותר לכלל תושבי האזור. כמו כן, אנו מתכננים מבצעים נוספים רחבי היקף בשטח על מנת למגר את התופעה ולייצר הרתעה".

פעילות זו של יחידת הפיקוח הינה אחת מתוך מספר מבצעי אכיפה שנעשו במהלך היממה האחרונה וביניהם החרמת שלוש משאיות אשר שפכו פסולת באתרים בלתי חוקיים ותפיסת 150 תבניות ביצים מוברחות בשיתוף מועצת הלול במעבר המנהרות.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com