להשקיע בנדל"ן בארצות הברית - 0404
+
להשקיע בנדל"ן בארצות הברית

להשקיע בנדל"ן בארצות הברית

אולי כילדים חלמתם להימצא בשני מקומות בו זמנית, אך באמצעות השקעות נדל"ן אכן אפשר לעשות זאת. ישראלים רבים המחפשים עסקת נדל"ן טובה שבה הם יוכלו להשקיע, נתקלים בקשיים לא מעטים כשהם מחפשים דירה להשקעה בישראל. המיסים הגבוהים והתשואה הנמוכה מבריחים את המשקיעים לחפש את מזלם בחו"ל, והם אכן מוצאים אותו בדמות השקעות נדל"ן בארצות הברית. וכך, משקיעים אלה נמצאים בו זמנים בשני מקומות – גרים בישראל מצד אחד, ומצד שני משקיעים בנכס האמריקני הנמצא מעבר לים.

השקעות נדל"ן בארצות הברית – למה זה כדאי

ישראלים לא מעטים מבצעים השקעות נדל"ן בארה"ב כד להפיק תועלת מהמגוון הרחב של היתרונות המוצעים בשוק הנדל"ן האמריקני. אלה כמה יתרונות להשקעות מסוג זה:

תשואה גבוהה יותר – רבים מתלוננים על התשואה הנמוכה בישראל במהלך השקעות הנדל"ן בארץ. ואכן, אם בישראל התשואה יכולה להגיע ל-6%, בארצות הברית התשואה יכולה לעולות ל-10% ולעתים אף יותר.

הזדמנות לעסקאות משתלמות – משקיעים לא מעטים ממהרים לנצל את המשבר שפקד את ארצות הברית לאחרונה. בעקבות המשבר רבים מבין תושבי ארצות הברית מחפשים דירות להשכרה, אך ברגע שהם יתאוששו, הם ירצו להשקיע בדירות או בתים משלהם, וכך יפחתו ההצעות המשתלמות להשקעה בנדל"ן במדינה זו.

רק ללמוד את התחום – לאמריקנים אין מה להסתיר בתחום הנדל"ן, והם פועלים בשקיפות מלאה. קיימות הזדמנויות נדל"ן בארה"ב שלא כדאי להחמיץ, ולכן כל שיש לעשות הוא ללמוד על ההשקעות במדינה זו ולהתייעץ עם אנשי מקצוע. חשוב לזכור כי השוק האמריקני שונה מהשוק הישראלי, וללמוד היטב את הכללים לפני שמתעניינים בהצעה זו או אחרת.

תהליך ההשקעה – הליך ההשקעה בנדל"ן בארצות הברית אמנם ארוך, אך הוא מסודר למדיי. בתחילה עליכם להוכיח למוכר שיש לכם כסף לרכוש ממנו את הדירה. לשם כך, בקשו אישור מהבנק. לאחר מכן, עליכם להגיש הצעת מחיר למוכר, לחכות לבדיקת פקחי העירייה (אשר מוודאים כי הנכס ראוי ליישוב) וחותמים על חוזה הדדי. לאחר בדיקה משפטית מתקבל אישור סופי למסמך הנחתם ביניכם לבין המוכר.

באילו בתים כדאי להשקיע

בתים להשקעה בארה"ב אינם חסרים, צריך רק לבחור באיזה נכס להשקיע. השקעה בדירת מגורים, למשל, היא השקעה זולה יחסית, מכיוון שתושבי ארצות הברית מעדיפים לגור בבתים פרטיים גדולים. עם זאת, כאשר אתם משקיעים בדירה, דעו כי יהיה עליכם להתעסק בעניינים כמו תשלומים עבור חשמל או ועד בית. ההוצאות האלה כרוכות בצריכה החודשית של הדיירים ובחוקים שקבע ועד הבית. אפשרות נוספת היא להשקיע בבית פרטי. מדובר אמנם בהשקעה יקרה יחסית לדירה, אך היתרון הגדול הוא בכך שאתם הבעלים הבלעדיים של הבית – ללא התעסקויות בסכסוכי שכנים וללא תשלומי ועד בית. האפשרות השלישית היא השקעה בבית עסק – מלון, מסעדה או משרד – אלה רק כמה מבין בתי העסק המוצעים בארצות הברית. אמנם מדובר בהשקעה בלתי זולה, אך היא תשתלם לטווח ארוך כאשר תזכו לקצור רווחים מהפירות שמניב העסק.

להשקיע במדינה הפרחונית

פלורידה ("פרחונית" בספרדית) היא מדינה משתלמת מבחינת הזדמנויות נדל"ן בארה"ב. ראשית כל, ענף התיירות שלה מפותח. אתרים כמו דיסני וורלד או מרכז קנדי לשיגור חלליות וטילים מושכים אליה תיירים מדי שנה, וכך ניתן להשקיע בנכס שהוא בית עסק ולהתחיל לראות את הרווחים בחשבון הבנק. כמו כן, נדלן בפלורידה משתלם בגלל המס המופחת המנוהל במדינה, וזאת בהשוואה למדינות אחרות בארצות הברית המשלמות מס גבוה יותר. ולבסוף, בפלורידה ישנו ביקוש גבוה לדירות. אנשים רבים מבקשים להשתכן בעיר התיירותית והתוססת מצד אחד, וליהנות ממקומות פסטורליים מצד שני.

NadlanFL היא חברת השקעות מקצועית ומנוסה המסייעת לישראלים למצוא השקעות משתלמות בפלורידה ובשאר אזורים אטרקטיביים בארצות הברית. החברה רוכשת נכסים במדינות שונות בארצות הברית, בוחנת אותם ומתקנת תקלות שנגרמו ולאחר מכן מציעה אותם למכירה.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com