המכבסה שאינה משאירה רבב - 0404
+
המכבסה שאינה משאירה רבב

המכבסה שאינה משאירה רבב

בימינו יש לכל אחד מאתנו מכבסה פרטית בבית. בעבר היו יורדים אבות אבותינו אל הנהר כדי לכבס את הבגדים שהתלכלכו ועמלים שעות תחת השמש הקופחת כדי להסיר את הכתמים העקשניים ביותר. היום אנו יכולים ליהנות מטכנולוגיה מתקדמת ולכבס את הבגדים מבלי לצאת מהבית, תוך שאנו משתמשים במכונת הכביסה המשוכללת. עם זאת, מדי פעם אנו זקוקים לשירותיה של מכבסה מקצועית כדי לנקות כתמים עקשניים מיוחד או לכבס בגד בכביסה עדינה.

אילו שירותים ניתן למצוא במכבסה

במכבסה הפרטית ניתן למצוא מגוון רחב של שירותים, בהתאם לצורכי הלקוח. אלה כמה מבין השירותים הנפוצים ביותר:

ניקוי יבש – ישנם בדים ובגדים כמו אריגים עדינים אשר ייהרסו אם ישימו אותם בתוך מכונת הכביסה ויתנו להם להתערבל עם שאר הבגדים. כדי לשמר את האריג פונים למכבסת ניקוי יבש תל אביב או כל עיר אחרת הקרובה למקום המגורים ונותנים למקצוענים לנקות אותו.

גיהוץ מידי מיומנים – אמת, לרובנו יש מגהץ בבית ואנו משתמשים בו כדי ליישר את הבגדים החגיגיים. עם זאת, ישנם אנשים המתקשים בפעולת הגיהוץ או שאין להם פנאי לכך. ולכן הם מוסרים את הבגדים למכבסה מקצועית. כמו כן, שירותי גיהוץ הם פתרון מתאים למשפחות מרובות ילדים, שבהן יש צורך לגהץ בגדים לרוב.

ניקוי עדין – עובדי מכבסה מקצועית יכולים לטפל בבגדים עדינים אשר לא ניתן לכבס במכונת כביסה רגילה כמו שמלת פייטים, שמלת כלה או סוודרים שתפורים עליהם כפתורים.

הסרת כתמים – ישנם כתמים שלא ניתן להסיר בקלות על ידי אבקת הכביסה שיש לנו בבית. אלה יכולים להיות כתמי דם, שמן, שעווה או פלסטיק. כמו כן, מכבסה מקצועית יכולה לטפל בבגדים שנפגעו קשות מעשן של שריפה או מהצפה. אז אם יש לכם בגד אהוב שאינכם מוכנים לוותר עליו גם לאחר שהוא ניזוק, מומלץ לפנות למכבסה מקצועית.

הגנה מפני מזיקים מכבסה תל אביב מציעה גם טיפולים נגד מזיקים כמו עש אשר אוהב לאכול את הבגדים. אם אינכם רוצים להוציא מארון הבגדים שלכם בגד "אכול", מכבסה מקצועית יכולה לספק את הטיפול הדרוש נגד עשים. נוסף על כך, במכבסה ניתן לקבל טיפול נגד קרדית אבק הבית אשר עלולה לעורר תגובות אלרגיות אצל דיירי הבית.

חידוש בגדים – הבגדים נוטים לאבד את תכונותיהם ככל שעובר הזמן וככל שהם עוברים יותר ויותר כביסות. מעילים או ז'קטים, למשל, נוטים לאבד את תכונת החסינות שלהם מפני מים. אם אינכם מעוניינים לצאת במעיל הישן ביום חורפי ולגלות כי המעיל לא הצליח להגן על הסוודר האהוב שלכם מפני הגשם, כדאי לפנות למכבסה מקצועית כדי שתוכל "לחדש" את תכונות המעיל.

למצוא מכבסה במרכז

מכבסות בתל אביב מפוזרות בכל רחבי העיר במטרה להעניק את המענה הדרוש למגוון התושבים. לאור ריבוי המכבסות לא תמיד ניתן להבחין בין מכבסה מקצועית יותר לבין מכבסה מקצועית פחות. כדי למצוא את המכבסה הטובה באמת מומלץ לברר עליה כמה שיותר פרטים. לדוגמה, אילו שירותים היא מציעה ומהו המחיר הממוצע עבור כל טיפול בבגד. כמו כן ניתן לבדוק את תגובות הגולשים ברשת חברתית כמו פייסבוק או בפורומים השונים ולבחון האם הם מרוצים מהשירות שקיבלו מצוות העובדים של מכבסות תל אביב. מעבר לכך, מומלץ למצוא מכבסה הפועלת במשך שנים רבות בתחום, מכבסה אשר יש לה ניסיון רב בניקוי סוגים רבים של בגדים ובדים.

מכבסת אוקיינוס במרכז הארץ מציעה מגוון רחב של שירותים הכוללים הסרת כתמים קשים במיוחד, שירותי ניקוי יבש, שירותי ניקוי עדין, גיהוץ לאחר ניקוי ועוד.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com