מזמינים שירותי ניסור בטון בירושלים? הכל על ניסור בטון - 0404
מזמינים שירותי ניסור בטון בירושלים? הכל על ניסור בטון חברת היהלום

מזמינים שירותי ניסור בטון בירושלים? הכל על ניסור בטון

עולם הבנייה והשיפוצים מגוון וצבעוני, ולא פעם תזדקקו לשירותים שונים לפי הצורך. אחד הטרנדים היותר בולטים בשנים האחרונות הינו תחום ניסור הבטון. תחום זה נותן מענה הן לעבודות בנייה והן לעבודות שיפוצים שבהן נרצה לנסר בקיר, רצפה או תקרה מבטון.

בטון הינו חומר גלם נפוץ מאוד בתחום הבנייה. הבטון חזק ויציב, ונוח לעבוד איתו, אך ברגע שהבטון מתקשה לא ניתן לעבוד עם חומר כל כך קשה. בעיה זו באה לידי ביטוי כשאנו רוצים לשפץ את הבית וצריך להוריד קיר בטון, או כשצריך לקדוח בקיר על מנת להתקין תשתיות. בין אם זה פתיחת פתח לחלון בקיר בטון או קידוח פשוט להתקנת צנרת, עבודה זו דורשת כלים מתאימים ומיומנות.

כמו רבים אחרים, תחום הניסור והקידוח בבטון דורש הקפדה על כללים שונים על מנת לשמור על בטיחות מירבית. אז מה כדאי לדעת לפני שמזמינים שירותי ניסור בטון בירושלים?

 

איך מתבצע ניסור בטון?

ניסור בטון נעשה באמצעות מסור חשמלי חזק, אך לא מסור חשמלי רגיל. דיסק החיתוך מצופה בשבבי יהלום תעשייתי, ומאופיין בחוזק יוצא דופן; מסיבה זו הוא מסוגל לחתוך בטון בצורה הטובה ביותר. קידוח בטון הינו דומה מאוד מהבחינה שנעשה שימוש ברסיסי יהלום, אך במקום חיתוך המקדח קודח באמצעות תנועה מעגלית.

 חוץ מכלים מתאימים, חשוב שמבצע השירות ידע להשתמש במסור, או במקדחה, בצורה הנכונה על מנת למנוע שברים וסדקים בבטון. עבודה חובבנית עלולה לסכן את הסביבה, משום שאפילו סדק קטן עלול להחליש את הבטון.

בנוסף לכך קיימת בעיה של אבק, הרי אם אנחנו רק רוצים לפתוח פתח בקיר זה עלול ללכלך את כל הבית. צוות מקצועי שיבצע את העבודה ישתמש במים על מנת למנוע מהאבק להתפזר ברחבי הבית.

 

מתי נצטרך ניסור בטון?

שירותי ניסור בטון הינם הכרחיים במקרים רבים, הן של עבודות בנייה והן של שיפוצים. ניסור פתח לדלת בקיר בטון, הורדת קיר, ניסור קירות טרומיים, ניסור משטחי בטון ועוד מגוון מקרים שונים ידרשו מאיתנו את השירות. במקרים אחרים, כגון התקנת מזגן על מבנה בעל קיר בטון, התקנת תשתיות שונות, או סתם פתיחת פתח אוורור ידרשו מאיתנו שירותי קידוח בבטון.

גם כשהורסים מבנה עלול להיות צורך בניסור בטון. ישראל הינה המדינה היחידה בעולם שמחייבת על פי חוק בנייה של מרחבים ממוגנים העשויים מבטון בכל מבנה מגורים. מסיבה זו, אחוז הבטון ביחס לסביבת המגורים גבוה ביחס לשאר המדינות בעולם. בירושלים אמנם יש לא מעט מבנים העשויים מאבן ירושלמית, אך תמיד יהיה את הצורך בחברה מקצועית לניסור בטון.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]