קגלמאכר: "מה שקורה בחדר הלבשה נשאר שם". בוזגלו יוצג השבוע? - 0404
+
קגלמאכר: "מה שקורה בחדר הלבשה נשאר שם". בוזגלו יוצג השבוע? יוסי שקל

קגלמאכר: "מה שקורה בחדר הלבשה נשאר שם". בוזגלו יוצג השבוע?

הבלם האורוגוואי גארי קגלמאכר, שעזב רשמית את מכבי חיפה וכבר חתם בקורטרייק הבלגית לעונה עם אופציה לעונה נוספת, ביקש להיפרד מאוהדי הקבוצה שלקחו מאוד קשה את הודעת המועדון אתמול (שבת) על עזיבתו: "רציתי להודות לאוהדים על כל ההודעות. בכדורגל, מה שקורה בחדר ההלבשה נשאר בחדר ההלבשה וזה מה שאני יכול לומר ולא יכול להתייחס למערכת היחסים עם המאמן".

"נתתי הכל למכבי חיפה ואני אוהב מאוד את המועדון והאוהדים, מאחל להם רק טוב ובהצלחה העונה", סיים גארי את השיחה הקצרה עם ספורט 0404.

בתוך כך, בעקבות עזיבתו של קגלמאכר מחפשים הירוקים בלם שיחליף את האורוגוואי בהקדם ולא מן הנמנע שאדי גוטליב יחזור להיות אופציה רצינית להחליפו, כשבפעם הקודמת שפוצץ המו"מ טענו במועדון שזה היה עקב אי הרצון לפגוע במעמד של גארי. ישנם גם 2 מועמדים זרים, ביניהם אלחנדרו גונזאלס השייך לוורונה, באיטליה פורסם הבוקר שהבלם בן ה-29 לא בתכניות וקבוצתו מעוניינת להשאילו או למכור אותו ולכן שמו נקשר למועדונים רבים, ביניהם גם למכבי חיפה.

בקבוצה יצאו ברגשות מעורבים לאחר ה-0:0 מול ק"ש בגביע הטוטו שנערך אתמול (שבת) במסגרת המחזור השני בגביע הטוטו, לצד הדברים הפחות טובים כמו השיטה החדשה אותה ניסה המאמן גיא לוזון שלא הוכיחה את עצמה וגם שונתה במהלך החצי השני והקושי לייצר מצבים, היו גם דברים חיוביים כמו מזרחי ואלברמן שהמשיכו את היכולת הטובה מהניצחון מול סכנין בשבוע שעבר וגם קאיו שנכנס כמחליף הראה ניצוצות של שחקן שעוד ידבר חזק העונה.

במועדון גם מתכוונים לסיים את הסאגה של סביב אלירן עטר לכאן או לכאן עוד השבוע, ובמידה ויימכר למכבי ת"א מי שעשוי להגיע בטרייד הוא אבי ריקן, כשגם דור פרץ ושלומי אזולאי עדיין בתמונה. יעקב בוזגלו אביו וסוכנו של מאור ממשיך לטעון שהקשר מתקרב למכבי חיפה והפערים הקטנים לא יימנעו חתימה ואולי עוד השבוע יוצא במכבי חיפה.