הצלחה רבה לתיירות בנימין: כ-10,000 מבקרים ביריד התיירות הבינלאומי - 0404
הצלחה רבה לתיירות בנימין: כ-10,000 מבקרים ביריד התיירות הבינלאומי דוברות בנימין

הצלחה רבה לתיירות בנימין: כ-10,000 מבקרים ביריד התיירות הבינלאומי

באגף התיירות של המועצה האזורית בנימין סיכמו את יריד התיירות הבינלאומי שנערך בגני התערוכה בתל אביב בהצלחה רבה.

עם סיום היריד, אנשי התיירות מצאו כי מספר שיא של כ-10,000 מבקרים, מאות לידים של סוכני תיירות ומורי דרך וחשיפה אדירה התקבלו במתחם המרשים שהוקם בגני התערוכה.

כמו כן, שר התיירות יריב לוין ביקר במתחם התיירות של מועצת אזורית מטה בנימין. לוין שהגיע כאורחו של ראש המועצה ישראל גנץ, התרשם מהמתחם המשובח של בנימין עם האטרקציות הרבות שהמועצה מציעה, לרבות ההשקעה העצומה באתר שילה הקדומה, מעניינות ואתרי תיירות נוספים.

השר הרים לחיים עם ראש המועצה וצוות אגף התיירות עם יין משובח מיקב גבעות. שר התיירות, יריב לוין: "משנה לשנה התיירות בבנימין מתעצמת וזוהי זכות גדולה לחזק חבל ארץ חשוב. קורא לכולם להגיע לטייל בארץ התנ"ך, לא תצטערו לרגע. אחרי פעם אחד, אתם תמשיכו להגיע לבנימין״.

ראש המועצה, ישראל גנץ: "מה שאנחנו יודעים על חבל הארץ היפה שלנו, למדו עוד אלפי מבקרים שפקדו את מתחם התיירות של בנימין בגני התערוכה. תחום התיירות הינו מעמודי התווך של המועצה וזכות גדולה שזכינו לטפח חבל ארץ מרשים והיסטורי זה. אני מודה לאנשי אגף התיירות על ההשקעה הרבה וההצלחות שהם מביאים לארץ נביאים ונביעות״.

מנהל אגף תיירות בנימין, משה רונצקי: "ממשיכים בעשייה להפוך את בנימין לחבל ארץ תיירותי מהמובילים בישראל״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]