אלאור אזריה: "תתגייסו לקרבי - אני הולך לכלא בראש מורם" - 0404
+

אלאור אזריה: "תתגייסו לקרבי – אני הולך לכלא בראש מורם"

אלאור אזריה התייחס לראשונה לפרשת חיסול המחבל בחברון, הרשעתו בהריגה ועונש מאסר של שנה וחצי. אזריה, הבהיר כי הוא אוהב את המדינה בכל לבו וכי הוא קורא לכל הצעירים להתגייס לשירות קרבי.

אזריה: "החלטתי לסיים הליכים משפטיים ולא להגיש בקשת ערעור לבית המשפט העליון. אני מאמין שיכולתי לצאת זכאי אבל אני ומשפחתי עברנו מסכת ייסורים במשך שנה וחצי שעלתה להוריי בבריאותם. אכנס לכלא לרצות את העונש שנגזר עליי ולא אפנה לבית המשפט העליון. מוקדם יותר היום פניתי לרמטכ"ל בבקשה שימתיק את עונשי. אני מקווה שיענה בחיוב. אני מרגיש צורך עז להודות לכם, עמדתם לצדי ולצד משפחתי, סייעתם כלכלית להגנתי וקבלתי מכם תמיכה ואהבה אינסופיים. זה לא מובן מאליו. עם ישראל תודה – אני אוהב אתכם.

אני מבקש להעביר מסר לבני הנוער: יש לנו ארץ אחת, בואו נשמור עליה. אני לא רוצה לחשוב על האפשרות שהמוטיבציה שלכם נפגעה בגלל המקרה שלי. אסור שזה יקרה. לכו לקרבי, תתנדבו, תתרמו כמה שאתם יכולים למען העם והארץ. אין לנו ארץ אחרת. אני מבטיח לכם שפעלתי מתוך תחושת סכנה מיידית בזירת האירוע, אבל בית הדין אמר את דברו. אנחנו חיים במדינת חוק, אז אני הולך לרצות את עונש המאסר שנגזר עליי בתקווה שיומתק.

חשוב לי להדגיש: גדלתי בבית ערכי ומוסרי. אם הייתי יודע שלמחבל אין מטעם – לא הייתי יורה. חיי הלוחמים מסביב וחיי שלי עמדו לנגד עיניי בזירה. אחרי הכל, אני נכנס לכלא בראש מורם. אני אוהב את הארץ הזאת בכל לבי, אני אוהב את הצבא. אני אוהב אתכם ושוב מודה לכם בכל לבי על כל מה שעשיתם בשבילי. תודה רבה על הכל".

מבזקיםלכל המבזקים