בשורה להורים בקרית אתא: מחירי הצהרונים יעמדו על 635 ש''ח בלבד - 0404
+
בשורה להורים בקרית אתא: מחירי הצהרונים יעמדו על 635 ש"ח בלבד עיריית קריית אתא

בשורה להורים בקרית אתא: מחירי הצהרונים יעמדו על 635 ש"ח בלבד

בעקבות החלטת ראש העיר, יעקב פרץ להצטרף ליוזמה של ממשלת ישראל ולהפעיל מערך צהרונים מסובסד, החל משנת הלימודים הבאה, ייהנו ההורים בקרית אתא מתעריף מוזל שיעמוד על סך 635 ש"ח בלבד.

ברשויות מקומיות כדוגמת קרית אתא המדורגות באשכול הסוציו-אקונומי 6 יסבסד משרד החינוך את צהרוני כיתות א'-ב' בעלות של 300 ש"ח בהתאם לתכנית "משפחה נטו" של משרד האוצר. כיוון שרוב הצהרונים בעיר הינם צהרוני גני הילדים, החליט ראש העיר לסבסד את צהרוני גני הילדים (חובה וטרום חובה) בעלות של 300 ש"ח.

לדברי ראש העיר, יעקב פרץ:" מדובר בבשורה אמתית עבור הורים צעירים לילדים קטנים, שפעמים רבות קורסים תחת הנטל הכלכלי וכעת יכולים להרשות לעצמם להשתתף בצהרון במחיר השווה לכל נפש."

צהרוני רשת המתנ"סים פועלים משעות הצהריים ועד השעה 17:00 ומהווים מסגרת חינוכית, לימודית ותומכת במטרה לאפשר לכל תלמיד להישאר במרחב המוגן בו הוא לומד משעות הבוקר כהמשך רציף של יום הלימודים הפורמלי.

במסגרת הפעילות ייהנו הילדים ממגוון של פעילויות ותוכניות העשרה, ארוחת צהריים חמה וליווי של צוות מיומן ומקצועי בהתאם למתווה משרד החינוך. בקרית אתא קיימים כ- 50 צהרונים כאשר פתיחת צהרונים נוספים מותנית במספר הנרשמים בכל צהרון.

ההרשמה תתקיים במתנ"ס העירוני (רח' הפלמ"ח 11, קרית אתא 04-8456712)