שוערה של לודוגורץ: "נדיח את הפועל ב''ש". מליקסון צפוי לפתוח - 0404
+
שוערה של לודוגורץ: "נדיח את הפועל ב"ש". מליקסון צפוי לפתוח ליאור מוסקוביץ, אתר רשמי הפועל ב"ש

שוערה של לודוגורץ: "נדיח את הפועל ב"ש". מליקסון צפוי לפתוח

הפועל ב"ש תפגוש הערב (רביעי) ב-21:30 את לודוגורץ לגומלין במסגרת סיבוב המוקדמות השלישי של ליגת האלופות, בו תנסה לשמור האלופה הישראלית על יתרון של 0:2 מהמשחק הראשון מול הבולגרים ולהעפיל לשלב הפלייאוף היוקרתי. חניכיו של ברק בכר השלימו את ההכנות ובמועדון הזהירו משאננות שעלולה להיווצר עקב היתרון המבטיח.

בנוסף קיבלו במועדון חדשות טובות לגבי מאור מליקסון, שהיה בספק לגומלין, אולם הקשר ערך אימון מלא והתגבר על החבלה בעצם השוקית והוא צפוי לפתוח בהרכב של ברק בכר, שיהיה זהה לזה שפתח במשחק הראשון מול לודוגורץ.

בצד של הבולגרים לא אומרים נואש ושוערה הפצוע של לודוגורץ, ולאדיסלב סטויאנוב, שמתאושש מניתוח ולא יהיה בסגל התראיין לפני מספר דקות לתקשורת המקומית ונשמע בטוח שחבריו יעשו את עבודה: "אין לי ספק שהם ייתנו הכל, ליגת האלופות מחכה להם. אני בטוח שנדיח את הפועל באר שבע".

גם מאמנה של האלופה הבולגרית, גיורגי דרמנג'ייב, נשמע אופטימי היום: "כבר עמדנו במבחנים דומים בעבר כשהגענו לגומלין בפיגור והצלחנו להפוך, לכן הכל פתוח ואנחנו נבוא ונעשה הכל כדי לעבור לשלב הבא".

הרכב משוער הפועל ב"ש:  גיא חיימוב, בן ביטון, שיר צדק, מיגל ויטור מיהאי קורהוט, ג'ון אוגו, מהראן ראדי, דן אייבינדר, מאור מליקסון, טוני וואקמה ומוחמד גאדיר.