תיקון רהיטים – כי לא מוותרים על רהיט ישן וטוב - 0404
תיקון רהיטים – כי לא מוותרים על רהיט ישן וטוב

תיקון רהיטים – כי לא מוותרים על רהיט ישן וטוב

הרהיטים משמשים אותנו רבות ומנעימים את זמננו בבית. אנחנו רובצים על הספה הנוחה כדי לנוח ולצפות בטלוויזיה, ויושבים על כיסאות העץ שקיבלנו במתנה מחברים טובים ואוכלים יחד ארוחה משפחתית חמה. הרהיטים יקרים ללבנו. כיסא נדנדה שירשנו מהסב יכול להיות בעל ערך עבורנו, וארון הבגדים הגדול והנוח משמש כמקום אחסון אמין ויעיל. כשרהיטים אלה נשברים אנו חשים חסרי אונים, מכיוון שמצד אחד איננו יכולים להיפרד מה ומצד שני רהיטים שבורים תופסים מקום בבית ואינם מביאים תועלת.

חברה לתיקון רהיטים

כשרהיט יקר נשבר לא חייבים לקנות רהיט חדש. חברת נגרות מקצועית מציעה שירותי תיקון רהיטים ודואגת לכך שהרהיטים ייראו כמו חדשים גם לאחר תיקון מורכב. אם אין לכם ניסיון רב בתיקון רהיטים ואינכם מעוניינים לגרום לנזק בלתי הפיך לרהיט האהוב עליכם, תוכלו לפנות לצוות של נגרייה מקצועית. צוות אשר יש לו ניסיון רב שנים בתיקון רהיטים יוכל להעניק לכם שירות נכון ומתאים.

מחדשים את הרהיטים

קניתם את הכיסאות לפני כמה שנים טובות? הצבע שלהם דהה? זה הזמן לחדש את הרהיטים שבבית ולהעניק להם מראה רענן. חידוש רהיטים בבית הלקוח מתבצע על ידי חברת נגרות מיומנת, כך שאינכן צריכים לטרוח ולהגיע אל הנגרייה הקרובה לאזור מגוריכם. חידוש הרהיטים מתבצע בכמה שלבים:

הסרת גימורים – לפני שהנגרים ניגשים לפעולת שיפוץ רהיטים הלכה למעשה, הם מסירים את כל הגימורים הישנים, כלומר את השכבה העליונה של הרהיט המכילה שאריות של לכה או לכלוך.

הכנה לצביעה – לאחר שהוסרו מהרהיט השכבות הישנות שלו, בוחנים הנגרים אם הרהיט אינו פגוע או שרוט. בעת הצורך, מצבעים הנגרים תיקונים שונים, כאשר בסיומם הרהיט מוכן לצביעה.

שלב הצביעה – כעת הגיע הרגע לצבוע את הרהיט. הצבע נבחר לבקשת הלקוח. יש המעדיפים לצבוע את הרהיט בלכה שקופה, וכך למעשה הם משמרים את הצבע הטבעי של רהיט העץ. אחרים מעדיפים להתרענן באמצעות רהיט הצבוע בצבע פרימיום אטום.

לצבוע את הרהיט בעזרת התנור

נגרים מקצועיים ומיומנים מבצעים צביעת רהיטים בתנור, צביעה מסוג זה מיועדת בדרך כלל לרהיטים גדולים כמו ארונות מטבח או ארונות בגדים. ה"תנור" הוא למעשה חדר מחומם לחום גבוה אשר נועד לשמור על איכות הרהיט. לשיטת צביעה זו כמה יתרונות בולטים. ראשית, צביעה בתנור מתבצעת כעבור זמן קצר, ופוטרת את הנגרים מהתעסקות בצביעה ידנית אשר עלולה לקחת זמן רב יותר. שנית, מדובר בצביעה חזקה אשר נראית לעין. ולבסוף, באמצעות צביעה בתנור ניתן לשחזר רהיטים עתיקים שנסדקו או נשרטו, לאטום את הפגמים האלה ולהעניק לרהיטים מראה חדש ורענן.

יעד תיקון רהיטים היא חברה המספקת שירותים כלליים ושיפוצים, וביניהם גם תיקוני נגרות. כאן תוכלו להזמין שירותי חידוש רהיטים בבית הלקוח וליהנות משורה ארוכה של שירותים כמו אינסטלציה, עבודות חשמל, שיפוץ רהיטים, צביעת בתים או שירותי ניקיון ופוליש.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com