להעניק יופי לבית החדש - 0404
+
להעניק יופי לבית החדש

להעניק יופי לבית החדש

העיצוב הוא חלק בלתי נפרד מכל מבנה – בית או בית עסק. הוא חשוב לאדם הפרטי אשר מעוניין להיכנס לבית נקי ומסודר בסיומו של יום עבודה, או לבעל חנות אשר זקוק לעזרה של מעצב פנים מקצועי כדי לארגן את העמדות בחנות הבגדים שלו כך שהיא תמשוך אליה יותר לקוחות. קיימים סגנונות עיצוב שונים. הסגנון המודרני, למשל, הוא סגנון מינימליסטי המבוסס על צורות הנדסיות המשתלבות עם המבנה. הוא אינו דוגל בהוספת עיטורים וקישוטים כמו תמונות ומשאיר חלל ריק ונקי. הסגנון הכפרי מבוסס על עיצובים מן הטבע, וכולל לא פעם שילובים של עץ ואבן.

כך יעובד מעצב פנים מקצועי

שירותי אדריכלות ועיצוב פנים בצפון הם מבין השירותים הנפוצים בערי הצפון. הנוף הירוק והפסטורלי המשתלב עם הים הכחול העמוק מהווה את התפאורה המושלמת לעיצוב המושלם. כדי לעצב את הבית הפרטי או את העסק פועלים המעצבים בכמה שלבים עיקריים:

פגישת ייעוץ – בפגישה ראשונית זו לומד איש המקצוע על הדרישות של הלקוח: איך הוא מתאר באופן כללי את הבית, באיזה מבנה מדובר ואילו תפקידים בסיסיים ימלא המבנה (מגורים, מסחר, משרדים).

תכנון – בשלב זה משרטטים האדריכלים סקיצות כדי לתאר ללקוח כיצד עתיד להיראות המבנה. הסקיצות יכולות לכלול נתונים כמו מספר החדרים במבנה, הנחת קווי המים, הנחת מערכות החשמל או תכנון פעולות בנייה והריסה. גם התחום העיצובי נכנס לתכנון זה, כאשר מעצב הפנים מתכנן עם הלקוח היכן יהיה מונח כל פריט כדי שהוא יתרום למראה הכללי של החלל.

יצירת קשר עם הקבלן – לאחר שאנשי המקצוע מקבלים אישור מהלקוח, הם מגישים את הסקיצה למרכז הקבלנים במטרה למצוא קבלן אשר ישגיח על ביצוע העבודה בפועל.

ליווי במהלך העבודה – גם לאחר שהקבלן מתחיל את עבודתו לא מסתיימת עבודתם של מעצבי פנים בחיפה או בכל עיר צפונית אחרת. הם אחראיים ללוות את הלקוח בכל שלבי הבנייה, ועד אחרי שלב העיצוב והעיטור של הבית.

לבחור את המעצב המתאים

עיצוב פנים בצפון הוא עניין בלתי פשוט הנתון לשיקול דעתם של המקצוענים. השילוב בין הנוף הירוק לאופי של עיר כמו חיפה דורש מיומנות וידע בעיצוב, כדי להגיע לתוצאה המושלמת. כדי לבחור מעצב פנים מקצועי מומלץ להשקיע זמן ומחשבה על ידי חיפוש באתרי האינטרנט. בקרו באתרים השונים כדי לבחון את תיק העבודות של המעצבים. האם העיצוב קולע לטעמכם? אך זה עוד לא הכול. השלב הבא הוא לחפש המלצות על מעצב הפנים. אם יש לכם חברים טובים ששמעו על המעצב הספציפי, זה הזמן להתייעץ אתם. ואם לא, כדאי לחפש תגובות חיוביות בפורומים וברשתות החברתיות.

סיגל וייס היא מעצבת פנים מקצועית ומומחית שיש לה ניסיון רב בעיצוב בתים פרטיים, משרדים, חנויות ודירות – אשר מתאימה את סגנון העיצוב לפי טעמו האישי של הלקוח, בין אם מדובר בעיצוב מודרני, צרפתי, קלסי או אקלקטי.