ליצור תדמית מקורית - 0404
+
ליצור תדמית מקורית

ליצור תדמית מקורית

היום כל בעל עסק יודע שכדי להצליח בתחומו ולהביא את העסק למקום מכובד ברשימה יש צורך במיתוג נכון. עיצוב הלוגו, למשל, הוא חלק חשוב של המיתוג, מכיוון שהוא מייצג את העסק באמצעים שונים – על גב כרטיס הביקור, על שלט החברה, כחתימה בדואר האלקטרוני או כהדפס על גבי מעטפה. אך מעבר ללוגו, קיימים אמצעים מקוריים שיכולים לסייע לבעל העסק במיתוג. אחד מבין הנפוצים שבהם הוא צילום סרטון תדמית. סרטונים קצרים הם דרך טובה לפנות אל קהל הגולשים והצופים, אשר בלאו הכי נהנים לשתף סרטונים קלילים ומצחיקים ברשתות החברתיות.

הפקת סרטוני תדמית למטרות שונות

סרטוני תדמית מתאימים לחברות וארגונים כמו גם לעמותות. בעלי עסקים פונים לחברה המספקת שירותי הפקת סרטוני תדמית כאשר הם רוצים לעניין את האחרים ביתרונות החברה ולהציג את שירותיה. הסרטונים יכולים לסייע גם לעמותות ללא מטרות רווח להעלות את המודעות בקרב הציבור לגבי בעיה מסוימת הקיימת בחברה. הפקת סרטים במסגרת זו כוללת, בין השאר, הצגת נתונים סטטיסטיים, הצגת הבעיה הקיימת והדרך שבה מתמודדת העמותה עם בעיה זו.

הפקת סרט מוצר

סרט מוצר הוא סרטון קצר שנועד להסביר על יתרונותיו של המוצר המשווק מטעם החברה. במובן מסוים הוא יכול להחליף את איש המכירות או להיות לו לעזר. בניגוד לאיש המכירות העובד בשעות קבועות, סרט על המוצר מבצע את תפקידו במשך 24 שעות ביממה, בעוד יותר ויותר אנשים משתפים אותו ברחבי הפורומים והרשתות החברתיות. הסרטון יכול לכלול הסברים על המוצר והיתרונות שלו על פני מוצרים אחרים. כמו כן, הסרטון יכול לכלול הסבר על השימוש במוצר עצמו, ובדרך זו להחליף את חוברות ההדרכה הארוכות או העלונים המסורבלים אשר לעתים קרובות מצליחים רק לבלבל את המשתמש. סרט מוצר, לעומת זאת, מספק הסבר ויזואלי, קליט ופשוט על השימוש במוצר.

מדוע כדאי לבחור בהפקת סרטון אנימציה

לאחר הדיון עם מעצב מטעם סטודיו מקצועי, יכול בעל העסק להחליט להפיק סרטון תדמית אנימציה דווקא, ולא סרט מצולם. לסרטון האנימציה ישנם כמה יתרונות בולטים:

סרטונים אהודים – אנשים רבים אוהבים לצפות בסרטוני אנימציה, גם אם לא כולם יודו בכך בטענה שמדובר בסרטונים לילדים. העולם המצויר מאפשר גם למבוגרים הספקנים ביותר להפליג אל מחוזות הדמיון. לפיכך, סרטון תדמית שהוא אנימציה יכול למשוך אליו צופים רבים.

משדר פתיחות – בעל עסק הבוחר בסרטון אנימציה כסרטון תדמית שלו משדר פתיחות, ובכך הוא מזמין את הלקוחות הפוטנציאליים להתעניין בשירותיו.

סרטון זול – סרטון תדמית אנימציה זול משמעותית מחברו הסרטון המצולם. בעוד בהפקת הסרטון המצולם יש צורך ללהק שחקנים ולדאוג למאפרים, במאים ועורכי וידאו, העבודה על סרטון אנימציה מורכב מצוות מצומצם הכולל מאייר, עורך, במאי ותסריטאי.

סרטון מהיר – ההפקה של סרטון אנימציה מהירה יותר מהפקה של סרטון מצולם, ולכן הסרטון המצויר הוא פתרון טוב לבעל עסק הזקוק למיתוג מידי.

להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי – דשא סגול, שמש ירוקה או אדם שהצמיח כנפיים והחל לעוף הם רק חלק מהפעולות שאפשר לעשות בעזרת איור. באמצעות סרטון אנימציה ניתן לבצע דברים שהם בלתי אפשריים בעולם האמתי, ובכך להעצים את אפקט הפרסום.

לבחור סטודיו מקצועי

אם אתם מעוניינים להאיץ את העסק שלכם שלב אחד קדימה על ידי הפקת סרטוני תדמית איכותיים, כדאי להתחיל לברר על סטודיו מקצועי להפקת סרטים. מומלץ לבחון את תיק העבודות של הסטודיו, לקרוא המלצות באתרי האינטרנט ולהתייעץ עם חברים. כך תוכלו להגיע להחלטה נכונה.

סימנים הוא סטודיו מקצועי העוסק בעבודת הפקת סרטים ונותן שירותי צילום מקצועיים. כאן תוכלו למצוא את ההפקה המיוחדת לסרטון התדמיתי שתמיד רציתם להפיק.