טבעות אירוסין בעיצוב אישי - 0404
טבעות אירוסין בעיצוב אישי PIXABAY

טבעות אירוסין בעיצוב אישי

טבעות אירוסין הפכו לטרנד חזק והיום כל גבר שרוצה להתחתן עם בחירת ליבו עליו לעשות את הצעד, לקנות טבעת אירוסין ולהציע. אך המשימה של קניית הטבעת אינה פשוטה. ולכן אנו נספר לכם איך תוכלו ליצור טבעת מעוצבת אישית ולקלוע לטעמה של בת זוגכם.

מהן טבעות אירוסין בעיצוב אישי?

כאשר מבחר טבעות האירוסין הוא כל כך גדול וכך גם כמות חנויות התכשיטים אשר מציעות טבעות אירוסין, הבחירה הופכת לקשה ולפעמים מתישה. בן הזוג אשר רוצה עבור בחירת ליבו את הטבעת היפה ביותר, אשר תתאים לה ותהיה לטעמה, מגלה שהוא נמצא בבלבול גדול לנוכח הכמות והשפע. אז מה עושים במקרה כזה? קונים טבעות אירוסין בעיצוב אישי. כאשר יוצרים טבעות אירוסין בעיצוב אישי, יוכל בן הזוג לנסות ולהכיר את טעמה של בת הזוג מתכשיטים אחרים שהיא עונדת, להגיע לחנויות התכשיטים אשר מייצרים טבעות כאלו ולהתחיל במשימה.

מה להכין לקראת המפגש בחנות התכשיטים?

הדבר הראשון, חשוב להגיע עם תמונה של סוגים שונים מתכשיטיה של בת זוגכם. המעצב שיראה את הצילומים יוכל להבין את הקו העיצובי שבת זוגכם מחבבת. דבר שני, כדאי להגיע עם ידע על גווני הזהב שהיא הייתה מעדיפה. כדי לדעת את המידע הזה, נסו לתחקר קצת בסביבה שלה. חברות ואחיות הן מקור טוב למידע זה. דבר אחרון שכדאי לעשות, אם יש באפשרותכם לקחת טבעת אחת שהיא אינה עונדת כעת, תוכלו להגיע איתה לחנות התכשיטים וכך להתאים את המידה הנכונה. למעשה בעזרת שלושת השלבים שהצגנו תוכלו למצוא יחד עם מעצב התכשיטים את הטבעת המתאימה ביותר.

המפגש בחנות התכשיטים שיוצרת עיצובים אישיים נקבע מראש. אתם מגיעים עם כל הנתונים שאספתם, יושבים עם המעצב וחושבים יחד על עיצובים לטבעת האירוסין הייחודית לכם. בסוף התהליך תצאו עם סקיצה בראש והזמנה של טבעת אירוסין מיוחדת במינה אשר תואמת את קו העיצוב שבת זוגכם אוהבת.

סדנא לעיצוב טבעות אירוסין בעיצוב אישי

טרנד נוסף אשר קיים בתחום העיצוב האישי של טבעות אירוסין הוא שבני הזוג מגיעים לסדנא אשר בה הם מעצבים יחד את טבעת החלומות. זהו טרנד לזוגות אשר יודעים מראש שהם הולכים להתחתן ומעוניינים לסמל את המאורע בסדנא כזו. אפשרות נוספת ומיוחדת לא פחות, ניתן גם לעשות את הסדנא כחלק מהצעת הנישואין כאשר בסופה תצא בת הזוג עם טבעת החלומות שלה. כך אתם יודעים בוודאות שהיא בחרה בעיצוב טבעת אירוסין לטעמה.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]