מה עושים כשהמסך נשבר - 0404
+
מה עושים כשהמסך נשבר

מה עושים כשהמסך נשבר

אייפון 7 הוא אחד מבין האייפונים הנפוצים ביותר בשוק. ראשית, רבים אוהבים את מערכת ההפעלה הייחודית של אפל מכיוון שהיא נחשבת למאובטחת יותר. שנית, לאייפון 7 יש הרבה מה להציע. מדובר בטלפון סלולרי עמיד בפני אבק ומים, מצלמה קדמית של 12 מגה פיקסל, מסך איכותי בגודל 4.7 אינץ' הפועל על טכנולוגיית Wide Color Display, זיכרון פנימי של 32 ג'יגה בייט וסוללה אשר יכולה להספיק ל-12 שעות שימוש. כשמדובר במכשיר איכותי זה אנו משתדלים לשמור עליו מכל משמר, אך לעתים איננו יכולים לצפות תאונות וזעזעים שאליהם חשוף המכשיר בכל עת. במקרים אלה חשוב לפנות למעבדה מקצועית לתיקון אייפון.

כשהמסך נשבר, אנחנו אבודים

המסך הוא אחד החלקים החשובים של מכשיר האייפון. דרכו אנו נותנים פקודות למכשירנו ויכולים ליהנות מצפייה בסרטון איכותי או מגלישה באינטרנט. כאשר המסך עובר טלטלה ונשבר, אנו מרגישים חסרי אונים. זאת משום שמדובר לא רק בפגם אסתטי של המכשיר, אלא בפגיעה רצינית המונעת מאתנו לשלוח פקודות למכשיר היקר, ובכך משביתה את שגרת יומנו ואת הקשר התמידי שלנו עם אחרים. כשזה קורה יש צורך לפנות בדחיפות למעבדה אשר מבצעת החלפת מסך אייפון 7 ומטפלת בבעיה במהירות.

כשמעבדה מקצועית נותנת מענה

מעבדה לתיקון אייפון היא מעבדה המוסמכת לבצע תיקונים כמו החלפת מסך לאייפון 7. כאשר יש בעיה במסך, לא מומלץ להתפתות ולהביא את המכשיר למתקנים חובבניים אשר עלולים לפגוע במכשיר בגלל רכיבים שהוזזו במהלך התיקון או בעקבות החלפת מסך למסך בלתי מקורי. הטכנאים של המעבדה לתיקון אייפון עברו הכשרה מיוחדת לתיקון המכשירים, והם יכולים לבצע תיקונים מורכבים כמו תיקון מסך אייפון 7. החלפת מסך היא פעולה הדורשת זהירות ויסודיות, ולכן היא מתבצעת על ידי טכנאי מדרג ד, שהוא הדרג הגבוה ביותר. בהליך התיקון מפריד הטכנאי את המסך השבור מהמכשיר באמצעות כלים מיוחדים כדי לא לפגוע ברכיבים האחרים של המכשיר ומחליף אותו למסך מקורי. לאחר מכן מדליק הטכנאי את המכשיר כדי לוודא שהוא פועל ומחזיר אותו ללקוח.

חשיבותה של מעבדת אייפון באזור המרכז

תיקון אייפון תל אביב הוא אחד מבין התיקונים המבוקשים ביותר. בעיר הגדולה עוברים מדי יום אנשים רבים המשתמשים באייפון 7 – בין אם לצורך ביצוע עבודת שטח ובין אם לצורך בילויים ושמירה על קשר עם חברים. בעיר סואנת ומלאת חיים כמו תל אביב, המכשיר הקטן חשוף לפגיעות רבות. לעתים ניתן להפיל בטעות את המכשיר בגלל היתקלות בלתי צפויה באדם ברחוב, ולפעמים האדם יכול להפיל את המכשיר היקר בעודו ממהר לפגישה חשובה. מעבדה באזור כה מרכזי נגישה לכל תושבי תל אביב ולגרים בערים הסמוכות לה.

לבחור מעבדה מקצועית וליהנות מהשירות

כאשר אתם נאלצים לבצע תיקון החלפת מסך אייפון 7 אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם מפקידים את המכשיר שלכם בידיים טובות. מסיבה זו, מומלץ להשקיע בחיפוש באינטרנט אחר מעבדה מומלצת אשר נותנת מענה מהיר, מקצועי ואיכותי בשקיפות מלאה כלפי הלקוח, תוך שהיא מציעה מחירים זולים ואטרקטיביים.

סלולר בנחלה היא מעבדה מקצועית לתיקון מכשירי סלולר שיכולה להציל את מכשיר האייפון שלכם ולהחליף את המסך. במעבדה ניתן לקבל שירותים נוספים כמו החלפת סוללה או החלפת חלקי חילוף אחרים למכשיר.