כוחו של האימון הזוגי - 0404
כוחו של האימון הזוגי

כוחו של האימון הזוגי

אנשים רבים פונים לשיטת האימון האישי כדי להשיג את מטרותיהם. חלקם מעוניינים להשיג עבודה טובה יותר ואחרים רוצים לפתוח קשרים אמיצים יותר עם הסובבים אותם. מאמנים אישיים מקצועיים לומדים לעומק על המטופל ומתאימים עבורו תכנית מיוחדת, שלפיה הוא יפעל במשך כל תקופת הטיפול. אחד האימונים הנפוצים ביותר הוא האימון הזוגי. אנשים רבים מעוניינים בזוגיות מאושרת, וכלן פונים לעזרה כאשר היחסים בין בני הזוג מתערערים או כשהם אינם מצליחים למצוא את האהבה שהם מחפשים.

מדוע חשוב ללכת לטיפול זוגי

כשבני הזוג נמצאים בתחילת דרכם הם נמצאים בסטטוס של "מאוהבים". בתקופה זו הכול נפלא, וכל אחד מבני הזוג אינו שם לב לחסרונות האנושיים של הצד השני. עם זאת, ככל שהקשר הולך ומעמיק ובני הזוג לומדים יותר אחד על השני, כן דועכת ההתאהבות שכה עודדה אותם להיפגש מלכתחילה. לפתע, היא מגלה שהוא נוטה להיות מפוזר, והוא שם לב לכך שהיא מתרגזת בקלות רבה למדיי. כמו כן, ההבדלים הטבעיים שבין הגבר לבין האישה יוצרים חוסר הבנה. לעתים מוצאים בני הזוג דרכים להתגבר על אי ההבנות ועל ההבדלים בין שניהם, ולעתים הם זקוקים לצד שלישי אשר יוכל לכוון אותם בדרכם, והם פונים לשירותי ייעוץ זוגי. המאמן האישי מכין תכנית מפורטת לבני הזוג, כדי שיוכלו ללמוד להסתדר זה עם זה למרות השוני.

למי מתאים ללכת לטיפול זוגי מקצועי

טיפול המבוצע על ידי מאמנת אישית בתל אביב מתאים לזוגות או ליחידים אשר עדיין נמצאים בתהליך של חיפוש אהבה. כמו כן, הטיפול מתאים גם לאנשים אשר איבדו אדם קרוב או להורים טריים שעול הטיפול ברך הנולד נפל עליהם כרעם ביום בהיר. אלה כמה יתרונות של הטיפול האישי והזוגי:

העלאת הביטחון העצמי – המאמן האישי בוחן היטב את האדם, את התכונות החזקות יותר שלו והחזקות פחות. בהתאם לכך, הוא בונה למטופל תכנית ייחודית לחיזוק הביטחון העצמי על ידי חיזוק התכונות החיוביות שלו.

היכולת לקבל החלטות – ישנם אנשים המתקשים לקבל החלטות בחיים, והדבר נכון גם לתחום הזוגיות. גברים ונשים אינם מצליחים לקבל החלטות משמעותיות כמו חתונה או הולדת ילדים משותפים. המאמן מנחה את המתלבטים לקראת קבלת ההחלטה המתאימה עבורם.

לעבוד על שיווק עצמי – אנשים לא מעטים מתקשים למצוא זוגיות בגלל יכולות שיווק עצמי נמוכות, ואינם יכולים לשכנע את הצד השני מדוע בעצם כדאי לצאת אתם. המאמן האישי מסייע למטופל לשווק את עצמו בדרך טובה יותר, ובכך להגיע לקשר עמוק שהוא מחפש.

לדעת לתכנן את הזמן נכון – תכנון נכון של זמן מסייע לאדם להתמודד עם חייו האישיים. ישנם אנשים שאינם יודעים כיצד לנהל את זמנם באופן נכון. פעמים רבות ענייני עבודה באים על חשבון זמן איכות עם המשפחה, דבר הגורם לתסכול בקרב בן הזוג או הילדים. תכנית האימון האישי מסייעת למטופל לנהל נכונה את זמנו, כך שהוא יוכל להגיע להספק הרצוי בעבודה ולהקדיש את שאר הזמן לבילויים משפחתיים.

אימון זוגי באזור המרכז

ייעוץ זוגי בתל אביב הוא אחד השירותים המבוקשים יותר. העיר הגדולה והתוססת מפגישה בין אנשים רבים. גברים ונשים נפגשים בעבודה או בבילויים משותפים, ופועלים יחד כדי להגיע לחיים המאושרים שהם מייחלים להם. עם זאת, לעתים נתקלים הזוגות האוהבים בקשיים, ואינם יודעים אם כדאי להם להמשיך את הקשר או פשוט להמשיך הלאה לקשרים אחרים. טיפול זוגי תל אביב יכול לסייע להם להגיע להחלטה הנכונה של חייהם.

רינה ניסימוב היא מטפלת זוגית מוסמכת אשר פועלת רבות כדי לסייע לזוגות לצאת ממשברים, להעלות את הביטחון העצמי של מטופליה ולהוביל אותם למטרה שאליה הם שואפים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com