השלט שמאיר את הדרך - שלטים מוארים לבית עסק - 0404
השלט שמאיר את הדרך – שלטים מוארים לבית עסק

השלט שמאיר את הדרך – שלטים מוארים לבית עסק

בעידן האינטרנט והפרסום הדיגיטלי, השלטים הם עדיין דרך יעילה לשיווק ולפרסום העסק. שלטים מוארים לבתי עסק מסמנים ללקוחות את המיקום המדויק של העסק ותורמים לפרסום הכללי. בזכות שלט מואר בחוצות יכולים הנהגים למצוא את דרכם אל תחנת הדלק הקרובה ביותר או להבחין בבית עסק מסוים המספק את השירות שלו הם זקוקים בזה הרגע – תיקון טלפון או מרפאה פרטית. כמו כן, קיימים סוגי שלטים שונים אשר יכולים לפרסם את בית העסק.

להאיר את הדרך באמצעות שלט

שלטים מוארים הם שלטים מבוקשים בקרב בעלי עסקים רבים. בדרך כלל מדובר בשלטי חוצות אשר ניתן להבחין בהם היטב באור יום, ובייחוד בשעות הלילה. שלטים אלה בולטים בצבעים עזים המתאימים ללוגו של החברה כמו כחול, ירוק או אדום – ומסבים את תשומת לבו של הלקוח אל החברה ואל השירותים שהיא מציעה. נוסף על כך, שלט מואר יכול להיות לא רק לוגו של החברה, אלא שם החברה המורכב מאותיות זוהרות בודדות.

חשיבותו של שילוט חוצות

שלטי חוצות מעניקים לעסק את הפרסום הראוי לו, וזאת בנוסף לפרסום במדיה הדיגיטלית הכוללת רשתות חברתיות ואתרי אינטרנט. שלט חוצות איכותי יכול להעלות את המודעות של הלקוח הפוטנציאלי לשירותיה של החברה ולכוון אותו אליה. קיימים סוגים שונים של שילוט חוצות. חלקם מוארים ושלטים אחרים יכולים להיות שלטי ענק מודפסים הנתלים על בניינים. כמו כן, ישנם שלטי בילבורד הנמצאים בתוך מסגרת מובנית ומוארים בשעות הלילה.

לבחור את השילוט הנכון לעסק המתאים

פתחתם ירקנייה חדשה בשכונה ואתם מעוניינים שכמה שיותר אנשים ידעו עליה? מעוניינים לכוון את הנהגים לסניף הבנק החדש שנפתח במרכז העיר? בחירת שלטים לעסקים צריכה להיעשות בכובד ראש. כבר בפגישה הראשונית עם נציג החברה המספקת שירותי שילוט תוכלו להתחיל לתכנן את סוג השילוט המתאים לכם. אם אין לכם רעיונות, יוכל הנציג לעזור לכם ואף לסרטט סקיצה מתאימה. אלה כמה טיפים שיכולים לסייע לכם לבחור את השלט המתאים לעסק שלכם:

לבחור את הסוג של השלט – בחירת הסוג הנכון תלויה, בין השאר, במיקום של העסק. אם החברה ממוקמת באזור התעשייה, מומלץ לבחור בשלט מואר אשר ינחה את העוברים והשבים והנהגים למקום הנכון גם בשעות הלילה. מנגד, אם מדובר בחנות קטנה בשוק, ניתן לבחור בשלט רגיל ומודפס לתלייה בפתח החנות או להצבתו לפני החנות באמצעות מתקן רול אפ.

אילו פרטים יתנוססו על השלט – בחירת הפרטים הרלוונטיים חשובה לעסק. שלטי פרסום אשר אליהם נחשפים מאות אנשים מדי יום כוללים לא פעם מידע חיוני כמו מספר טלפון או ציון שעות פעילות (למשל – "פתוח 24 שעות"), כדי לעודד כמה שיותר אנשים לפנות אליהם. כמו כן, השלט יכלול בדרך כלל את הלוגו של החברה.

הגודל כן קובע – כשמזמינים שלט לעסק חשוב לקבוע לא רק את סוגו, אלא גם את הגודל שלו. שלט חוצות באזורים הומי אדם צריך להיות שלט גדול יחסית, בעוד שלט של בין עסק מקומי, כמו חנות ממתקים שכונתית, יכול להיות קטן יותר.

חברת שרון שלטים מספקת מגוון רחב של שלטים לבתי העסק, כדוגמת שלטי חוצות מוארים, שלטי זכוכית, אותיות תלת ממדיות מעוצבות, אותיות בולטות המתאימות למשרדים של עורכי דין וכן שלטי פרסום מעוצבים.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com