בני סכנין זועמת: ״מבחינתנו סבירסקי סיים את דרכו בקבוצה״ - 0404
+
בני סכנין זועמת: ״מבחינתנו סבירסקי סיים את דרכו בקבוצה״ יוסי שקל

בני סכנין זועמת: ״מבחינתנו סבירסקי סיים את דרכו בקבוצה״

עונת המשחקים 2017/2018 עוד לא החלה וכבר מאמן ראשון מסיים את תפקידו בליגת העל. מאמנה הברזילאי של בני סכנין זאירו סבירסקי, סיים את דרכו במועדון, כך עולה הערב (שלישי) מההודעה החריפה אשר פרסמה הקבוצה לכלי התקשורת. 

בהודעה של סכנין נכתב: "הנהלת בני סכנין התכנסה הערב ודנה בסוגיית סבירסקי והתבטאויותיו והתנהגותו, כאשר האחרונה שבהם נטישת חניכיו ועמיתיו בסגל ואת המועדון בכלל. סבירסקי התבטא בחריפות כנגד המועדון והנהלתו ערב משחק גביע הטוטו האחרון ולא גילה קורטוב של אחריות ליצירת אווירת עידוד וריכוז בקרב שחקניו ולא הזדהות עם קשיי המועדון בנושא הבקרה.

למחרת הוא נעלם יחד עם עוזרו ונטש את מקום עבודתו ללא התראה וללא ידיעת הנהלת המועדון ואישורה. סבירסקי המשיך לפרסם טיעוני סרק של אישורי שהייה בארץ ותוקף ויזה כניסיון לתרץ את מעשיו. כל התנהגותו והתבטאויותיו נטלו ממנו את ערך המנהיגות ונשתייר עירום מערך זה".

עוד נמסר: "הנהלת המועדון בתחילת העונה קיבלה החלטה אמיצה להתקשרות עם מאמן זר, אשר יוביל את השביל המקצועי של המועדון. סכנין לא טעתה ברעיון, אך כנראה שכן מעדה בבחירת האיש. הנהלת סכנין רואה בהתנהגותו של סבירסקי את החלטתו לסיים את עבודתו בסכנין. הוא חרט את הפסקת דרכו במועדון".