כל הסיבות להפוך את הבית לבית חכם בחורף שכזה - 0404
כל הסיבות להפוך את הבית לבית חכם בחורף שכזה https://www.somfy.co.il/

כל הסיבות להפוך את הבית לבית חכם בחורף שכזה

בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים מבקשים להפוך את הבית שלהם לבית חכם. בית אשר ניתן להפעיל מוצרים, מכשירים ואמצעים מרחוק, וניתן לשלוט בהם באמצעות אפליקציות.

בכל יום, בכל עונה, מוצרי בית חכם הופכים את איכות החיים שלנו לגבוהה יותר, הופכים את הבית להרבה יותר פרקטי, חסכוני ונוח לתפעול. אך בחורף, ובפרט בחורף כפי שאנחנו חווים השנה, עם קור וגשמים עזים, הרי שהחוויה והמשמעות של בית חכם הם הרבה יותר משמעותיים.

לפני שנסביר מדוע מוצרי בית חכם יכולים להיות מאוד יעילים ואטרקטיביים דווקא בחורף כמו השנה, נציג בקצרה את מה שעומד מאחורי בית חכם באופן כללי. הרעיון הוא פשוט. מדובר על מכשירים, אמצעים ומתקנים שונים אשר מחוברים לאינטרנט וניתן לשלוט בהם דרך אפליקציות של מכשירי סלולר. בצורה כזו, לא חייבים להיות לידם או אפילו בבית בשביל לשלוט על התפעול שלהם. ניתן לבצע מגוון פעולות שליטה דרך האפליקציה.

מוצרי בית חכם

בין היתר, זה אומר שאפשר לשלוט על וילונות גלילה חשמליים, מיזוג אוויר, תאורה, מוצרי אבטחה, ועוד מגוון רחב של מוצרים. חשוב להדגיש, בשביל שיהיה ניתן באמת לשלוט בהם דרך מכשיר הסלולר או מערכות ממוחשבות אחרות, הרי שהם צריכים להיות מחוברים באופן ישיר לאינטרנט, לאפליקציה, או שהמתגים אשר מפעילים איתם יהיו מחוברים.

חשוב לציין, ניתן להתקין מערכת בית חכם בכל שלב, אך מן הסתם בשביל להקל על התהליך, יהיה נכון לעשות זאת כבר בשלב התכנון והבנייה של המבנה ולא בשלב מאוחר יותר, שכן אז זה ידרוש שינויים והתאמות שונים.

איך מוצרי בית חכם יעזרו לנו החורף

אפשר לומר בוודאות די גבוהה, חורף כמו השנה לא הרגשנו שנים רבות ואולי אפילו מעולם. כמות הגשמים מצד אחד והטמפרטורות הנמוכות מצד שני, הם דברים שלא מוכרים בישראל ומחייבים אותנו להיערך בהתאם.

בעזרת מערכת בית חכם אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מוכנים בכל עת, לכל סיטואציה, בין אם אנחנו בתוך המבנה, בתוך הבית שלנו או מחוצה לו.

למשל, אנחנו יכולים להשתמש במערכת בשביל לחמם את הבית מכל נקודה בה אנחנו נמצאים, בתוך או מחוץ לבית, בכל נקודת זמן. כך נוכל ליהנות מבית חמים ונעים בכל עת. כנ"ל נכון הדבר לגבי דוד חשמל. אנחנו יכולים להפעיל אותו בכל עת, וליהנות ממים חמים כשאנחנו נכנסים להתקלח, גם אם אנחנו בדרך הביתה. חשוב לציין, המערכת גם מאפשרת לנו להשתמש בטיימר, כך שנוכל ליהנות מאפשרות להדליק ולכבות אותו מתי שאנחנו רוצים.

כאמור, היתרון של מערכת בית חכם בא לידי ביטוי בכך שאנחנו יכולים ליהנות מבית חמים ונעים בכל סיטואציה, בכל שלב, גם אם אנחנו לא נמצאים בבית אלא בדרך אליו. המערכת גם מאפשרת לנו לוודא שהכל סגור וכבוי, אם אנחנו יצאנו מהבית.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com