מבצע אכיפה של עבירות תעבורה ברכיבה על אופניים חשמליים בקריית אתא - 0404
מבצע אכיפה של עבירות תעבורה ברכיבה על אופניים חשמליים בקריית אתא עיריית קרית אתא

מבצע אכיפה של עבירות תעבורה ברכיבה על אופניים חשמליים בקריית אתא

לאור ריבוי המקרים המצערים של תאונות הנגרמות בעקבות השימוש באופניים חשמליים, הוחלט בישיבת מועצת העיר שהתקיימה בשבוע שעבר, על אכיפה מוגברת של עבירות תעבורה לרבות נסיעה על אופניים חשמליים, קורקינט חשמלי והובר-בורד.

לאחר קמפיין הסברה להעלאת המודעות לסכנות שברכיבה על אופניים חשמליים ודומיהם שבוצע במהלך השנה במוסדות החינוך בעיר, החל מערך השיטור העירוני באכיפה ופיקוח של חוקי התעבורה. הפעילות כוללת  אכיפה אינטנסיבית וחלוקת דוחות במקומות בהם קיים ריכוז גבוה של בני נוער כדוגמת גנים ופארקים ציבוריים.

ע”פ החוק, חל איסור על רכיבה על אופניים חשמליים מתחת לגיל 14 ובני נוער שייתפסו נוסעים בניגוד להוראות הבטיחות יקנסו ואופניהם יוחרמו. רוב בתי הספר אסרו על התלמידים להגיע עם אופניים חשמליים ובמסגרת תכנית הלימודים השנתית מתקיימות הרצאות ופעילויות בנושא בשיתוף עם השיטור העירוני.

במקביל מקיים מטה הבטיחות בדרכים הרצאות והצגות בשיתוף עם הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים עבור ילדים וגמלאים במועדוני הגמלאים ובקניון עזריאלי.

הגב

avatar
  Subscribe  
Notify of
אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: 0404web@gmail.com