בצה"ל ובטכניון מבהירים: הפרסומים ברשת החברתית שחיילים נדרשו להגיע ללא מדים - שקריים - 0404
בצה דובר צה"ל

בצה"ל ובטכניון מבהירים: הפרסומים ברשת החברתית שחיילים נדרשו להגיע ללא מדים – שקריים

בניגוד לפרסומים ברשת החברתית – בצה״ל ובטכניון דוחים לחלוטין את הפרסומים ברשת החברתית בעניין דרישה לכאורה מחיילינו הלומדים במכינה להנדסאים בטכניון שלא להגיע על מדים מאחר וערבים מציקים להם.

בצה״ל הבהירו לחדשות 0404 כי ההיפך הוא הנכון – חיילים נדרשים להגיע על מדים ובטכניון מבהירים כי הטענה שקרית וחיילי צה״ל מתבקשים להגיע רק על מדים.

מהטכניון נמסר בתגובה לחדשות 0404: ״לא היה ולא נברא. הטענה כי ניתנה הנחיה כזו מהנהלת הטכניון היא הזויה ופוגעת בשמו הטוב של הטכניון ובסטודנטים שלו, יהודים וערבים כאחד.

הטכניון הינו מוסד אקדמי פתוח לכל, ללא הבדל דת, מין או לבוש, וסטודנטים יהודים, מוסלמים, נוצרים, דרוזים, צ'רקסים, חילוניים, דתיים, נשים וגברים לומדים אלה לצד אלה בשוויון מלא, תוך שהם מקיימים ביניהם שיח מתמיד, ענייני, פתוח וסובלני.

הטכניון מוביל בין המוסדות האקדמיים בישראל באחוז העתודאים ומשרתי המילואים הלומדים בו, ובסיוע שהוא מעניק להם, ולראייה אף קיבל לפני יותר משנה את מגן המילואים מצה"ל.

כזו היתה דרכו של הטכניון מאז ומעולם ואנו נחושים היום יותר מתמיד להמשיך ולשמש דוגמה ומופת לסובלנות ודו-קיום בחברה הישראלית״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]