מועצת בנימין חנכה את בית המועצה במערב בנימין - 0404
מועצת בנימין חנכה את בית המועצה במערב בנימין דוברות בנימין

מועצת בנימין חנכה את בית המועצה במערב בנימין

במעמד חגיגי, חנכה אמש (ראשון) המועצה האזורית מטה בנימין את בית שלוחת המועצה ביישוב נעלה שהוקם למען תושבי מערב בנימין.

טקס חנוכת וגזירת הסרט התקיים בהנחיית יותם זמרי ונעם פתחי ובמעמד שר התחבורה בצלאל סמוטריץ', תושבי המועצה, ראש המועצה ישראל גנץ, הנהלת המועצה, ומנהלי האגפים.

פתיחת השלוחה מצטרפת לשורת פעולות המועצה בשדרוג השירות לתושבי בנימין בשנה האחרונה. למעשה בבית השלוחה יקבלו התושבים מענה ישיר ממחלקות המועצה השונות, כשעד היום נאלצו לנסוע עד יישוב פסגות להסדרת את ענייניהם. השירותים יתנו מענה בין היתר בתחומי ההנדסה והאישורים, בענייני הרווחה, בפיקוח העירוני, ברישוי עסקים וברישום לנישואין.

במעמד החניכה אמר ראש מועצת בנימין, ישראל גנץ: "אנו זוכים לפתוח היום את שלוחת המועצה ולקיים את הבטחתנו לתושבים. המטרה שלנו היא להנגיש את השירות לתושב כך שהוא כלל לא יצטרך להגיע למשרדי המועצה. אנחנו בדרך לשם, אך כל עוד יש צורך בשירות, חובתנו שהוא יהיה קרוב למגורי התושבים, מונגש ונוח."

את דבריו המשיך שר התחבורה בצלאל סמוטריץ: "מי שרוצה לפתח את ההתיישבות חייב לפרוס תשתיות של תחבורה. ברוך ה' אנו רואים בבנימין הרבה מאד בנייה ואיכלוס אך אין ספק שאנו צריכים לשדרג את תשתיות התחבורה, הכבישים והתחבורה הציבורית.

משרד התחבורה עמל על תחילת הרחבת כביש 446 שיכלול שני נתיבים לכל כיוון בנוסף לנתיב תחבורה ציבורית ואף שביל אופניים. אנו מנסים לתת פתרונות רבים, אך חשוב לזכור שאי אפשר לפתור במספר ימים עומס מצטבר של שנים".

ראש המועצה לשעבר אבי רואה – בירך גם הוא את התושבים ואמר שעוברו מדובר בהגשמת חלום: "העברת מרכז הכובד של מטה בנימין קרם עור וגידים בזכות אנשים שהסתכלו קדימה. מודה להנהלת המועצה ולכל אנשי בנימין היקרים לי מאוד על הבשורה החשובה בפתיחת השלוחה".

דוברות בנימין

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]