צמרות גליל ים: נותרו לשיווק דירות 5 חדרים ופנטהאוזים - 0404
+
צמרות גליל ים: נותרו לשיווק דירות 5 חדרים ופנטהאוזים ויופוינט

צמרות גליל ים: נותרו לשיווק דירות 5 חדרים ופנטהאוזים

קבוצת יצחקי מקימת פרויקט צמרות גליל ים בהרצליה מדווחת כי נותרו לשיווק בפרויקט דירות 5 חדרים ופנטהאוזים. כמו כן החברה מוסרת כי נותרו גם מיני פנטהאוזים בודדים ודירות גן בודדות. מחיר דירת 5 חדרים בשטח של 127 מ"ר ועוד מרפסת בשטח של 24 מ"ר החל מ- 3.29 מיליון ש"ח.

מחיר פנטהאוז בשטח של כ- 170 מ"ר ועוד מרפסת בשטח של 130 מ"ר או פנטהאוז בשטח של כ- 150 מ"ר ועוד מרפסת בשטח של 140 מ"ר החל מ- 6.8 מיליון ש"ח. מדובר במספר מצומצם של יחידות דיור הצפויות להתאכלס כבר בדצמבר 2018.

פרויקט צמרות גליל ים שממוקמת סמוך לקיבוץ גליל ים יכלול 660 דירות ב-21 בניינים ויאפשר לדיירים ליהנות משילוב נדיר של אורבניות מלאה יחד עם פסטורליות קיבוצית. השלב הראשון של הפרויקט כולל 214 דירות בשישה בניינים שצפויות להימסר לרוכשים בסוף 2018. כאמור רוב דירות השלב הראשון כבר נמכרו.

השלב השני של הפרויקט צפוי להיפתח בקרוב והוא יכלול 6 בניינים נוספים, הכוללים עוד כ-200 יח"ד. כדי לחבר את השכונה לסביבה הפסטורלית של הקיבוץ, הבניינים יתנשאו לגובה סולידי של 8-9 קומות בלבד.

רוני טננבאום סמנכ"לית השיווק בקבוצת יצחקי,  המקימה בשכונת גליל ים את פרויקט צמרות גליל ים מציינת כי "החלטנו לפתוח לשיווק את הפנטהאוזים לאור הביקוש הרב שיש לדירות מסוג זה. מאחר שמדובר במספר מועט של דירות כאלו, אני ממליצה לכל מי מחפש דירה פנטהאוז להזדרז.

טננבאום התייחסה בנוסף גם לשכונה גליל ים עצמה וציינה כי היציאה לכבישים הבין עירונים מהשכונה תעשה דרך כביש פנימי שנסלל בימים אלו בתוך השכונה עצמה מה שיקל מאוד על תושביה. "מעבר לכך הנגישות התחבורתית לשכונה ביטלה לגמרי את שיקול המרחק. למעשה היום, למי שמבקש להגיע לסנטר של תל אביב זה היינו הך אם הוא מתגורר בעיר או שהוא מתגורר בהרצליה. הנגישות לשכונה וממנה קיצרה משמעותית את זמני ההגעה ובהרבה מאוד מקרים הם אפילו קצרים יותר עבור מי שמתגורר בשכונה לעומת מי שמתגורר בתל אביב".