מתי עושים ניתוח מתיחת פנים - 0404
מתי עושים ניתוח מתיחת פנים https://depositphotos.com/

מתי עושים ניתוח מתיחת פנים

מהו ניתוח מתיחת פנים? והאם היא מתאימה לכל אחד? במאמר זה נפרט לכם את התשובה לשאלו אלו.

כיום, ניתוח מתיחת פנים הוא לא רק מותרות לעשירון העליון, הניידות המעמדית, המחירים המופחתים פתחו את השער לכול המבקש/ת בו. ניתוח זה אינו מסתכם אך ורק במתיחת העור, ושואף להחזרת המראה שהיה בצעירותכם, בכדי לשחזר את מה שעשה הזמן.

תהליך ההזדקנות

כמה גורמים המשפיעים על תהליך ההזדקנות של כל אחד מאיתנו:

  • נפילה – הנוצרת מהתרופפות רקמות ומטופלת באמצעות ניתוח לטובת מתיחה.
  • ספיגת שומן – גורמת "לאיבוד" נפח, ניתן להחזיר אותו באמצעות הזרקת חומרי מילוי ו/או אף שומן של אותו פציינט.
  • מרקם עור – אותו לא ניתן לתקן בניתוח, אך כן ניתן לשפרו באמצעות הזרקות.
  • איבוד סידן העצם – תהליך שאינו ניתן להחזרה או כן ורצוי לשמרו.

להחזיר את הגיל לאחור?

כמה סיפורים כאלו אנו שומעים, אך בצורה חד משמעית לא ניתן להחזיר את הגיל וזו גם לא הכוונה. על מנת לקבל מראה טבעי לאחריי הניתוח, ראשית אנו צריכים לדעת מה קרה לפנים שלכם טרם הגעתם לייעוץ ובחירת הניתוח המבוקש אותו חלמתם כמו למשל: צניחה מובהקת, אובדן נפח, עצמות הלסתות בולטות או כאלו קמטים שהינם סימני הזמן, גם יובש, כתמים או עור קמוט ניתן לטיפול במסגרת ניתוח הכולל בתוכו מספר פרמטרים.

אז מהו התהליך?

ראשית נקבע פגישת היכרות הכוללת ייעוץ ראשוני, נאבחן את המרכיבים הגורמים למראה המבוגר שלכם בהם תרצו לטפל או לנתח. ההערכה שלנו תכלול את כלל חלקי הפנים כמו למשל צניחת האף שהינה מרכיב חיוני המצביע על גילכם. מנתח מקצועי יהיה אחד כזה שרק מהתבוננות במטופל יוכל כבר לראות את התוצאה העתידית ולהתאים לכם את הניתוח המיועד לכם.

גורמים נוספים שחשוב לקחת לתשומת ליבכם

  • מצב נפשי – חשוב ורצוי להעריך את מצבו הנפשי של המטופל, מה גרם לו לקבל החלטה לשינוי המבוקש.
  • לקוח לא מרוצה לא יקבל את מראהו החיצוני.
  • עברתם טראומה? או חלילה אבל, אנו ממליצים לקחת את הזמן טרם קבלת החלטה משמעותית למתיחת הפנים.
  • לפני שקיבלתם החלטה משמעותית שכזו, חשוב לתאם ציפיות.

אלפי נשים כבר ביצעו או אף מבצעות ניתוחים שונים למתיחת פנים. הניתוחים למתיחת קמטים הפכו לכאלה השכיחים ביותר בעולם המערבי. ניתוח מתיחת הפנים יענה לכם על הצורך להסרת מצטברים של עודפי העור, קמטים בעור הלחיים, עודפי עור מתחת לעצמות הסנטר והלסתות. אנו נשאף להחלקת הקמטים בצורה הטבעית ביותר.

אלטרנטיבות נוספות?

ניתוח זה מוגדר כניתוח כירורגי, אין תחליף להידוק שלא כחלק מניתוח המחדש את פני השלד והעצמות. עם זאת, ישנן מספר שיטות שיאפשרו לצמצום ו/או אף דחייה של כמה שנים, תיקון חלקי של מרכיבי ההזדקנות. כמו למשל: הזרקת שומן, הזרקת חומר הבוטוקס, פילינג וכן גם טיפולי לייזר שונים. פנים נוספות לעניין, טיפול בחומר הבוטוקס יטפל בקמטי הבעה אך אינו יטפל מנדידת כרית השומן בלחי שכל ייעודה הינו יצירת קפל בין האף לזווית הפה.

מה נדרש להכין טרם הניתוח?

חשוב להדגיש, ניתוח זה מיועד הן לגברים והן לנשים. אנו ממליצים לבצע אותו מגיל 50 צפונה. במידה ואתם מעשנים? ישנו צורך להפסקת העישון לפחות כמה שבועות טרם ביצוע פרוצדורת הניתוח. יש לבצע, בדיקת דם כללים המכילה בתוכה את ספירת תאי הדם, צילום חזה, אק"ג ועוד.

נוטלים תרופות לדילול דם? ישנו סיכוי שהמנתח ימליץ לכם להפסקת נטילת התרופות, על כן יש להתייעץ עם המנתח בהתאם להנחיות בין אם הפסקה מוחלטת או נטילת מדלל אחר לטווח קצר יותר). אל תקלו ראש או לחלופין ראו זאת כדבר המובן מאליו, יש לציין בפני המנתח את שלל התרופות או תוספי המזון אותם אתם נוטלים.

 

מכל האמור לעיל, ניתוח מתיחת הפנים הינו אמינות! אנו ממליצים לבצע את הניתוח אך ורק בידיים מקצועיות ומיומנות. אצלנו תוכלו למצוא מנתחים מנוסים אשר ידעו

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]