פגיית המרכז הרפואי זיו בצפת מצטיינת משרד הבריאות לשנת 2019 בקרב בתי החולים הקטנים - 0404
פגיית המרכז הרפואי זיו בצפת מצטיינת משרד הבריאות לשנת 2019 בקרב בתי החולים הקטנים דוברות בית חולים זיו

פגיית המרכז הרפואי זיו בצפת מצטיינת משרד הבריאות לשנת 2019 בקרב בתי החולים הקטנים

משרד הבריאות פרסם השבוע כי הפגייה בבית החולים זיו בצפת, זכתה בציון הגבוה 98.6% בתום בקרה שנעשתה בכלל הפגיות בארץ.

מחלקת הפגייה של המרכז הרפואי זיו בצפת התבשרה השבוע על ידי משרד הבריאות כי היא מצטיינת בקרב המרכזים הרפואיים הקטנים בישראל. בתום בדיקה מקיפה ומעמיקה של משרד הבריאות, שכללה 48 קטגוריות שונות ומגוונות, ניתן לפגייה בזיו ציון גבוה מאוד העומד על 98.6% ומשקף הלכה למעשה את המצוינות שמתווה את דרכו של המרכז הרפואי זיו.

דוברות בית חולים זיו

 

מנהל מחלקת טיפול נמרץ יילודים ותינוקות והמשנה לדיקן הפקולטה לרפואה בצפת, פרופ' אריק שינוול: "בהחלט בשורה מרגשת אך לא מפתיעה. הצוות שלנו, רופאים, אחיות, תזונאיות, עובדי סוציאלים, פיזיותרפסטים, עובדות ניקיון ושאר עובדי המנהלה של זיו – כולם יחד עם צוות חדרי הלידה, מגויסים לטיפול המקצועי והמתקדם בפגים ובילודים ולשירותיות מחבקת ומכילה לאמהות ולמשפחות. אצלנו קיים שילוב מנצח בין הצוות לבין הטכנולוגיה החדישה והמתקדמת שנרכשה בשנים האחרונות.

אני ממש שמח שהעשייה הרבה שלנו מתבטאת בביקורת הארצית והמקיפה של משרד הבריאות. ההצטיינות שלנו נובעת משילוב מוצלח בין צוותים רפואיים, סיעודיים ואחרים בתמיכת הנהלת המרכז הרפואי, שעונה לצרכים שלנו ומשדרגת ומחדשת את המחלקה בציוד הנדרש והמתקדם ביותר. בשל העובדה שתרבות השיפור המתמיד היא חלק מהתנהלות שלנו, אנו נמשיך להשתפר ונפעל לשמירה על המצוינות הזו".

מנהל המרכז הרפואי זיו, ד"ר סלמאן זרקא: "הצטיינות הפגייה מצטרפת לשורת שירותים מצוינים ואיכותיים במרכז הרפואי זיו. כפי שאמרנו רק השבוע: מיתוג לא הופך מוסד למצוין, אלא המצוינות ממתגת את זיו כמרכז מצוין ומתקדם. ההצטיינות הזו מעידה על העבודה הנפלאה הנעשית במרכז הרפואי זיו בכלל ובפגייה בפרט. חדרי לידה מתקדמים, צוות מקצועי ומצוין, שיתוף פעולה פורה בין חדרי הלידה והפגיה ומנהיגות המנהלים, כל אלה יחד, מביאים לתוצאות הנהדרות הללו.

אני מודה למנהל המחלקה פרופ' אריק שינוול, לאחות האחראית שושי אפוטה ולכלל העובדים במחלקה על עבודה נפלאה, מקצועית ומצוינת. אני מודה לתושבי הצפון שנותנים את אמונם במרכז הרפואי זיו. זה החזון שלנו שבריאות הצפון מעל הכל ונמשיך להעניק למטופלים שלנו את הטיפול המצוין, האיכותי והשלם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]