נתניהו - הגיע הזמן להפסיק לחשוש, תקוף בתגובה את עבדאללה והחזר המגנומטרים. מפלגתך בגסיסה - 0404
נתניהו – הגיע הזמן להפסיק לחשוש, תקוף בתגובה את עבדאללה והחזר המגנומטרים. מפלגתך בגסיסה שלמה מור

נתניהו – הגיע הזמן להפסיק לחשוש, תקוף בתגובה את עבדאללה והחזר המגנומטרים. מפלגתך בגסיסה

אף פעם לא מאוחר אדוני ראש הממשלה לחשב מסלול מחדש. להודות בטעות זו גדולה. טעית קשות וכעת הזמן לתקן. אני מניח שאתה עוקב אחר התגובות. את הלך הרוח אתה יכול לראות ולקרוא ברשת החברתית פייסבוק. אפילו בקיר שלך עצמו אין לך תומכים למהלך ההתקפלותי ההזוי. אין לך את גיבוי העם.

עם ישראל זועם על הצחוק שעשו ממך. ממנו. מאיתנו. עם ישראל דורש ממך להחזיר את כבודו הכמעט אבוד. עם ישראל דורש ממך להפסיק לחשוש ולייצג אותו בגאווה. אתה שליחו כלפי אויביו. אתה נציג העם מול כל העולם.

המלך עבדאללה צוחק עליך. צוחק עלינו. הוא וחבריו פועלים למען כבוד עמם. הם משמיעים לו את מה שהוא רוצה לשמוע. תשמיע גם לנו – תקוף את עבדאללה שמרגיש כעת על הגל. על גל הבסת ישראל בזירה הבינלאומית. הוא דורש להעמיד את המאבטח לדין? הוא טוען שאתה אשם? תגיב! אל תשב בחיבוק ידיים!

עם ישראל דורש את החזרת הריבונות על הר הבית ועל ירושלים כולה. עם ישראל דורש את תגובתך וראוי שתתחיל עם החזרת המגנומטרים למקומם הטבעי – בכניסה להר הבית.

די להשתפנות! נמאס לנו!

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]