סודות הנדל"ן נחשפו באריאל. דושי: "השומרון ואריאל בפרט הפכו בשנים האחרונות למעצמת נדל"ן" - 0404
סודות הנדל עדי גלר

סודות הנדל"ן נחשפו באריאל. דושי: "השומרון ואריאל בפרט הפכו בשנים האחרונות למעצמת נדל"ן"

לראשונה נערכה אמש (שני) באריאל כנס "סודות הנדל"ן נחשפים", ביוזמת משרד התווך "נדל"ן השומרון", שממוקם במרכז המסחרי "לב אריאל" שברובע א' בעיר.

האירוע המיוחד נערך במרכז הצעירים "הספינה", בהשתתפות מומחים בתחום הנדל"ן. את האירוע כיבד בנוכחותו אריק דושי, סגן ראש העיר אריאל ומחזיק תיק לקידום העסקים, אשר הודה בדברי ברכה ליוזמים על הערב המיוחד.

את הערב פתחו בעלי "נדל"ן השומרון" יהונתן עז דרורי ומנכ"ל המשרד ולדיסלב ישטכרוב, ולאחר מכן שמעו התושבים הרצאות מעניינות מפי מומחה למקרקעין עו"ד בוריס פרלמן ויועצת משכנתאות מוריה מושייב. במהלך האירוע נשאלו שאלות ע"י תושבי אריאל בתחום הנדל"ן והמומחים ענו כיצד לבצע קנייה או מכירת דירה במטרה להרוויח כמה שיותר ולא להיכנס לבעיות.

סגן ראש העיר אריאל אריק דושי, סיכם את המפגש: "כמו בכל תחום שלא הולכים ללא אנשי מקצוע, כך גם בתחום הנדל"ן, לא הולכים לעיסקה ללא מתווך, עו"ד או יועצי משכנתאות. השומרון ואריאל בפרט הפכו בשנים האחרונות למעצמת נדל"ן, גם למשקיעים וגם למשפרי דיור. אני שמח על הכנס ומאחל לעוד הרבה ארועים כאלה בהמשך".

עדי גלר

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]