הכירו את הפרויקט החדש של אילה אגם - אילה טאוורס - מתחם המשרדים בצריפין להשקעה - 0404
הכירו את הפרויקט החדש של אילה אגם – אילה טאוורס – מתחם המשרדים בצריפין להשקעה יח"צ

הכירו את הפרויקט החדש של אילה אגם – אילה טאוורס – מתחם המשרדים בצריפין להשקעה

עולם הנדל"ן מציע לנו אינספור הזדמנויות השקעה של נכסים שמתפנים או כאלה הנבנים כחדשים. הנדל"ן בישראל אולי מניב תשואה פחות גבוהה ממקומות רבים אחרים בעולם, אולם עדיין תוכלו למצוא כמה פנינים בביצה המקומית לפני שתתחילו לחפש אותן בעולם הרחב. המשרדים בצריפין להשקעה למשל יכולה להיות הזדמנות נהדרת עבורכם לייצר תשואה גבוהה יותר אפילו מדירה למגורים.

הכול עניין של לתפוס את ההזדמנות:

הנדל"ן המסחרי בדרך כלל פחות פופולרי מהנדל"ן למגורים וזאת משום שאנשים רבים המשקיעים בדירות להשקעה עושים זאת ללא ניסיון או ידע בתחום הנדל"ן אלא רוצים "ללכת על בטוח" מה שנקרא: לקנות דירה, להשכיר אותה וליהנות מהכנסה פסיבית. הם אינם מתחשבים בגובה התשואה הפוטנציאלי ובזמן ההחזר של ההשקעה שלהם. מבחינתם הם שמים בצד את עלויות עורך הדין, עלות הרכישה של הדירה ומיסי הרכישה שהיו להם על הנכס החדש שלהם וכל מה שמעניין אותם זה לקבל בכל קודם כמה אלפי שקלים משכירות כשהם מתעלמים מכך שמדובר עדיין בכסף שהם השקיעו ויכול היה להיות להם בחשבון גם כך. מתי זה משתלם? כאשר תופסים הזדמנות נדירה לרכישת נכס במיקום מרכזי או כזה שהולך להיות אטרקציה גדולה ותוכלו לגבות עליו שכירות גבוהה יותר, תשואה שנתית גבוהה יותר ולהפוך את ההשקעה לכדאית.

טיפים לפני רכישת משרד:

  • תמיד בדקו את האזור – האם הוא פופולרי ויש בו אנשים רבים או שמדובר במקום שומם עם סיכוי נמוך להשכיר את המשרד למישהו?
  • בדקו את השכירות הממוצעת באזור.
  • תמיד עדיף לרכוש משרד קיים ולהימנע ממשרדים בבנייה/בהקמה כיוון שאתם לא יודעים מתי הבנייה תסתיים ומתי תתחילו להרוויח מההשקעה שלכם. כך גם תפחיתו את הסיכון ליפול בידי נוכלים.
  • השתדלו לרכוש משרדים קטנים או שטח גדול שניתן לחלוקה לכמה משרדים ולהשכיר אותם בנפרד כדי להרוויח תשואה גבוהה יותר.

המשרדים בצריפין להשקעה יכולה להיות החלטה חכמה כיוון שהתשואה בנדל"ן המסחרי גבוהה יותר בדרך כלל מדירות למגורים, אולם כדאי להתייעץ עם חברת נדלן מנוסה כמו חברת אילה אגם למשל על מנת לקבל החלטות מושכלות יותר בנוגע לכסף שלכם ובנוגע להשקעה הבאה שלכם.

לאתר הפרויקט לחצו – https://ayala-agam.com/portfolio_item/ayala-towers/

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]