הצעת נישואין מארובה בגובה 250 מטרים בחברת חשמל - 0404
הצעת נישואין מארובה בגובה 250 מטרים בחברת חשמל יוסי וייס

הצעת נישואין מארובה בגובה 250 מטרים בחברת חשמל

רן אבוטבול, שנפצע קשה במבצע צוק איתן, הציע נישואין לחברתו לי ממרומי ארובה בגובה 250 מטרים בתחנת הכוח אורות רבין של חברת החשמל. האירוע היה מרגש ומפתיע במיוחד.

ביום ראשון שעבר הציע רן נישואין לבחירת ליבו, לי, הצעת נישואין מדליקה ומחשמלת ממרומי הארובה של תחנת הכוח אורות רבין הסמוכה לחדרה. רן, עבר ארבע וחצי שנות שיקום מורכבות במיוחד והחל לעבוד בחברת החשמל.

רן, שעבר ארבע וחצי שנות שיקום מורכבות במיוחד והחל לעבוד בחברת החשמל, קיבל את הרעיון להצעה המרגשת בכנס פנימי של החברה על גיוון והכלה, שם סיפר על כוונתו להציע נישואין לבחירת ליבו. עובדי החברה נעתרו לרעיון והכינו את ההפתעה בשחקים.

אבוטבול היה קשר בגדוד 13 של חטיבת 'גולני' והשתתף בלחימה במבצע צוק איתן. באחד מימי הלחימה הפלוגה של רן התבצרה באחד הבתים ורן נשלח על ידי מפקד הפלוגה למשימה מחוץ לבית. לאחר שיצא רן למשימה הוא נפגע בצוואר ובראש מירי צלף ונפצע אנושות.

השיקום לאחר הפציעה היה ארוך וקשה במשך כארבע וחצי שנים ובסיומם רן השתוקק למצוא עבודה, חרף מגבלותיו. עופר קרן, מי שמנהל את פרויקט העסקת אנשים עם מוגבלות בחברת החשמל, קיבל את רן לעבודה במחלקה הטכנית של חברת חשמל.

רן אבוטבול: "לעופר קרן יש חלק לא קטן בחזרה שלי למסלול. התחושה היא שתמיד יש גב ושמאמינים בנו, מאפשרים לנו להוכיח את עצמנו, לשאוף ולהתקדם לגבהים חדשים. הכי חשוב, מספקים לנו מסגרת יציבה והכנסה קבועה שמייצרת לנו שקט נפשי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]