אוניברסיטת אריאל משווה את תנאי העובדים לשאר העובדים באוניברסיטאות בארץ - 0404
אוניברסיטת אריאל משווה את תנאי העובדים לשאר העובדים באוניברסיטאות בארץ דוברות ההסתדרות הלאומית

אוניברסיטת אריאל משווה את תנאי העובדים לשאר העובדים באוניברסיטאות בארץ

ההסתדרות הלאומית, ועד העובדים ואוניברסיטת אריאל חתמו הבוקר (שלישי) על הסכם קיבוצי המשווה לראשונה את תנאיהם של כל עובדי המנהלה בקמפוס, עם תנאיהם של עובדי האוניברסיטאות בשאר חלקי הארץ.

לאחר משא ומתן בין הנהלת האוניברסיטה לבין ועד העובדים וההסתדרות הלאומית, נחתם הסכם קיבוצי המשפר באופן דרמטי את תנאי העסקתם של 800 העובדים במקום. לאור ההסכם הקיבוצי החדש, העובדים ייהנו מתוספת שכר של 1.5% בכל שנה, מענק יובל, ביגוד, משרת אם, רווחה לעובדים ועוד.

יואב שמחי, יושב ראש ההסתדרות הלאומית: "עשינו היסטוריה, זו האוניברסיטה הראשונה שהתאגדה אצלנו בהסתדרות הלאומית ואנחנו שמחים שזו אריאל. יוצא מכאן היום מסר מאוד חשוב לעובדים ולציבור".

יורם שי, מנכ"ל האוניברסיטה: "התהליך עבר חלק בלי משקעים, כמעט ולא הייתי מעורב ואני שמח על כך. העובדים אצלנו הם הנדבך העיקרי".

חמדה חדי, יו"ר ועד העובדים: "זהו בהחלט יום גדול, הבאנו הסכם קיבוצי שמיטיב עם העובדים ולראשונה שם את עובדי אוניברסיטת אריאל ואת האוניברסיטה עצמה ככלל האוניברסיטאות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]