כספת מאובטחת לשמירה על הכסף שלך - 0404
כספת מאובטחת לשמירה על הכסף שלך PIXABAY

כספת מאובטחת לשמירה על הכסף שלך

חסכתם? קיבלתם ירושה? רוצים שהכסף שלכם יהיה במקום הבטוח ביותר עלי אדמות? חדרי כספות הם בדיוק מה שחיפשתם.

בעבר לא היו חדרי כספות פרטיים במדינת ישראל ומי שרצה לשמור על כסף מזומן, צ'קים דחויים או פרטים יקרי ערך כולל פריטים סנטימנטליים או גיבוי של קבצים דיגיטליים יכול היה לעשות זאת רק באמצעות אחזקת כספת פרטית בביתו או באמצעות אחזקת כספת בבנק.
למרבה השמחה, קיימת כיום אופציה נוספת של מתחם כספות חיצוני בבעלות פרטית של חברות המתמחות בחדרי כספות מאובטחים המציעות אלטרנטיבה מאובטחת בהתאמה אישית.
מהם היתרונות הבולטים השכרת כספת במתחם מאובטח מחוץ לבית ולא בבנק ומה כוללות הכספות החדישות?

הבנקים – מאחוריכם!
נתחיל בכך שבשנים האחרונות הבנקים מצמצמים באופן משמעותי פעילות בתחום הכספות ונוצרת רשימת המתנה ארוכה של אנשים המעוניינים בכספת אך לא מקבלים הזדמנות לכך. בנוסף, הכספות בבנקים מוגבלות הן במשך השמירה, שכן השמירה נעשית בשעות הפעילות של הסניפים והן במספר הביקורים במהלך השנה שניתן לבצע בכספת. גם הביטוח לכספת מוגבל וכן תכולתה – לדוגמא, הבנקים אינם מספקים מענה למי שרוצה להפקיד בכספת יצירות אומנות. כמו כן, הבנקים מחייבים פתיחת חשבון בבנק בו נפתחת הכספת ולא כל אחד מעוניין לעשות זאת.

זה לא סרט עתידני – אלה הן הכספות החדשניות בתחום
כאן נכנס לתמונה מתחם כספות פרטי המציע ביקורים ללא הגבלה ואבטחה חמושה במשך כל ימות השנה ומסביב לשעון. כמו כן, הפקדה של יצירות אומנות וטכנולוגיה מתקדמת לאבטחה בסטנדרט הגבוה ביותר. חדרי הכספות מציעים גישה נוחה לכספת כולל טרקלין המתנה מהודר ושמירה מקסימלית על דיסקרטיות. האבטחה עצמה מבוססת על מערכת חכמות לצד אבטחה אנושית.
כלומר, חדרי הכספות מספקים הן אבטחה אנושית והן אבטחה פיזית מבחינה תכנון ומבנה בחשיבה אסטרטגית ייחודית תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת.
חשוב לבחור מתחם כספות המאובטח על ידי עובדי ביטחון של החברה עצמה ולא עובדי קבלן, אלא עובדים שעברו את כל הבדיקות המקיפות לאיוש המשרה לרבות בדיקות פוליגרף תקופתיות, מבחני אמינות וכדומה.
מעבר לכך, יש לוודא שהכניסה לאותם חדרי כספות נעשית בליווי שומר חמוש כך שהגישה מבוקרת ונשלטת מרגע ההגעה ועד רגע העזיבה.
הכספות החדשות מצוידות במערכות משוכללות שמגבירות את שכבות האבטחה. בין היתר, ניתן למצוא מערכת לזיהוי פנים כך שלאחר שבעל הכספת צולם חזיתית ומהצד, הוא יכול לגשת לכספת והמערכת תדע לזהות האם האדם שמגיע הוא אכן הלקוח הרשום ובמידה ולא התקיים זיהוי מלא, המערכת תנעל את הכספת באופן אוטומטי. כמו כן, בחדר הכספות מיושמת מערכת לסריקת טביעת אצבע ולקוחות המתחם מקבלים גם כרטיס קרבה חכם לבקרת כניסה. כלומר, לא תתאפשר פתיחת דלת כאשר קיימת דלת פתוחה אחרת ולכל מנגנוני האבטחה הללו מתווספות גם פלטפורמות למדידת עומסים ורעידות המזהות קדיחה, לחץ, דליפה של מים או קצר חשמלי ונועלות את הכספת תוך יצירת קריאת חירום למוקדים ובעלי תפקידים שהוגדרו מראש. במקביל הכספת מוגנת על ידי מערכת לנטרול מפגעים אשר שולחת קריאה לבעלי תפקידים ומוקדים על היתכנות לניסיונות פריצה. החומרים מהם עשויות הכספות אף הם "סטייט אוף דה ארט" כולל חסינות לאש, עשויות פלדה ייעודית בשכבה המספקת הגנה הן מפני אש והן מפני מים ללא רכיבים מתקלחים.

כספת חיצונית במתחם כספות יכולה להתאים לכל אחד המחזיק חפצים יקרי ערך שהוא היה רוצה לשמור במקום הבטוח ביותר, בין אם מדובר במזומנים, דרכונים, ירושות וצוואות, דיסק און קי עם קבצים חשובים ועוד.

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]