קידום אתרים אורגני – הדרך שלך להגדיל חשיפה והכנסות! - 0404
קידום אתרים אורגני – הדרך שלך להגדיל חשיפה והכנסות! צילום:peshkova

קידום אתרים אורגני – הדרך שלך להגדיל חשיפה והכנסות!

מעוניינים להיות מעודכנים בשטח בכל הקשור אל קידום אתרים אורגני? במאמר זה נגולל בפניכם כיצד תוכלו להגדיל חשיפה והכנסות וזאת באמצעות קידום אורגני SEO.

מיליוני ישראלים הגולשים באינטרנט באופן קבוע, פועלים באופן דומה כאשר הם מחפשים דבר-מה בין שלל האתרים: הם נכנסים ל"גוגל" או למנוע חיפוש אחר, מקלידים מילה או מחרוזת מילים המתארת את מבוקשם ובוחרים באחת האפשרויות העולות להם בפלט התוצאות של אחד מעמודי החיפוש. האם שאלתם את עצמכם מה גורם דווקא לאותם אתרים להופיע בעמוד הראשון ולא לאלפי אתרי האינטרנט האחרים? שלוש מילים, רבותיי, מסכמות את מרבית התשובה (לפחות את החלק הלא ממומן בה) – קידום אתרים אורגני. מה זה בכלל? איך עושים את זה כמו שצריך? ממה חשוב להימנע? מי יכול לעשות זאת עבורכם? כל התשובות במאמר שלפניכם.

מה זה קידום אתרים אורגני?

קידום אתרים אורגני (SEO) מאגד מכלול פעולות על אתרים, אשר מטרתן הינה היענות על דרישות מנועי החיפוש (בראשות גוגל), ועל ידי כך יצירת העדפה של אותו מנוע חיפוש בהצעות האתרים לגולש. במילים אחרות, בקידום אתרים אתם (בעלי האתרים או אותה חברה שמקדמת עבורכם את האתר), מבצעים פעולות רבות בכל עת, שמטרתן להביא את אתר האינטרנט שלכם לדף הראשון במנוע החיפוש של גוגל. למה? כי כשזה יקרה, אתם בעלי האתר תיהנו מתנועה רבה לאתר, קרי, כניסות רבים של גולשים לאתר האינטרנט שלכם. פשוט, לא? מממ… תלוי אם מי שעושה את הקידום האורגני בעבורכם מבין בזה כמו שצריך.

אז מה צריך לעשות כדי לקדם אתר באופן אורגני?

באופן עקרוני, כדי לקדם אתר אורגנית במנועי חיפוש, יש לפעול הן ברמת האתר והן מחוצה לו (בשפה המקצועית – "אופטימיזציה"). האתר צריך להיות בנוי נכון מבחינת מנועי החיפוש, כאשר מאות פרמטרים שונים קובעים את איכותו של האתר. הפרמטרים המרכזיים ביותר הם רמת תקינות מבנה האתר, איכות הקוד, מהירות הטעינה של האתר, איכות התכנים באתר, תיקון תקלות המתרחשות במהירות וביעילות, בניית קישורים איכותיים מאתרים חיצוניים סמכותיים והתאמת האתר לשיפורים טכנולוגיים הנולדים חדשות לבקרים.

 10 הדברים שיובילו אתכם אל דרך המלך

  • יצירת תוכן באתר באיכות גבוהה, בעל ערך מוסף, עשיר וע"פ הדרישות של גוגל והאחרים.
  • בניית קוד אתר המתאים למנוע החיפוש.
  • בניית מערכת קישורים (מאתרים אחרים לאתר שלכם) ענפה ואיכותית.
  • שיתוף המידע הרלוונטי ביותר שלכם בתחום בכל עת.
  • השתמשו בהצעות החיפוש של גוגל בחיפוש מילות המפתח ושלבו אותן באתר.
  • השתמשו ב"מטא תג" – כותרת ראשית, יחד עם תיאור קצר.
  • השתמשו גם בכותרות משנה לחלקי התוכן השונים.
  • בנו אתר המתאים לשימוש בטלפונים חכמים ("מובייל").
  • השתמשו בתבונה במילות מפתח שונות. אל תדחסו יתר על המידה.
  • קשרו את האתר עם "גוגל מיי ביזנס", המאפשר שליטה מלאה על דף העסק.

דברים שעלולים להחריב את הקידום האורגני שלכם הם דפים שאינם קיימים (שגיאה 404), קישורים שבורים, עודף מילות מפתח, ניווט מסורבל באתר ועוד.

לינקשייק – ליהנות כל הדרך לעמוד הראשון

קידום אתרים לא עושים בלי להבין את התורה כולה. בהנחה שהידע שלכם לא כולל את הנדרש, מוטב לשכור את לינקשייק אשר מתמחה בקידום אתרים אורגני בגוגל. לינקשייק פועלת בענף הסבוך הזה למעלה מ-13 שנה, בנתנה מאות אתרים וקידמה אותם אל הדף הראשון בגוגל. ברזומה של החברה ישנם עשרות אלפי ביטויים בדף הראשון בגוגל. אלפי אתרים עברו דרך הידיים המקצועיות והמנוסות של "לינקשייק" ושינו את גורלם מן הקצה אל הקצה. עכשיו תורכם! בהצלחה!

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]