בניין נוסף בפרויקט דובנבוים ברחובות קיבל אישור אכלוס - 0404
בניין נוסף בפרויקט דובנבוים ברחובות קיבל אישור אכלוס יח"צ

בניין נוסף בפרויקט דובנבוים ברחובות קיבל אישור אכלוס

חברת פרי נדל״ן, מחברות הנדל״ן הבולטות בשפלה, קיבלה אישור לאיכלוס (טופס 4) פרויקט נוסף שלה בעיר. החברה קיבלה טופס 4 לפרויקט דובנבוים 8, פרויקט דובנבוים הוא בניין בוטיק מרשים במיקום מרכזי המשקיף לעיר.

את אישור האכלוס קיבלה החברה לאחר ביצוע ״סיור טופס 4״ שביצעה פרי נדל״ן עם ראש עיריית רחובות, רחמים מלול.

אכלוס הפרויקט הינו חלק ממבצע אכלוס של כ-200 דירות של פרי נדל״ן בעיר רחובות אשר צפוי להיות מושלם בשבועות הקרובים, ומבסס את מעמדה כאחת מחברות הנדל״ן הבולטות בשפלה. החברה כבר השלימה בהצלחה את מסירת הדירות בפרויקט ׳דוד מזרחי׳ ופרויקט ווילקומיץ׳. כמו כן מסרה החברה פרויקט ברח׳ גורודסקי, ובקרוב צפויים להתקבל טופסי אכלוס גם לפרויקטים ברח׳ הפלמ״ח ובפרויקט פקאן.

בחודש אוקטובר הקרוב צפויה החברה למסור פרויקט נוסף של 120 דירות שבנתה ביזמות בעיר עפולה, כך בסה״כ תשלים פרי נדל״ן אחרי החגים אכלוס של 320 דירות.

לדברי ליאור ברדוגו, מנכ״ל פרי נדל״ן, ״אכלוס פרויקט דובנבוים הוא אבן דרך נוספת של פרי נדל״ן בביסוס מעמדה כחברת בניה מהמובילות ברחובות. אנו גאים להיות חלק מאבני הבניין של העיר. מלבד העברת משרדי החברה לרחובות, אנו בשלבים מתקדמים של תכנון פרויקט הדגל שלנו בעיר, ונמשיך להשקיע בה גם בשנים הקרובות״.

יח"צפרי נדל״ן נמצאת בשלבי שיווק אחרונים של פרויקט הדגל שלה ברחובות – פרי פלייס, לבניית 750 יח״ד להשכרה לסטודנטים, בשילוב עם פרויקטי מסחר ומלונאות.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]